SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46488 Napisanych postów 292829 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434749
Możesz ale tak max do 30-35 stopni bym podgrzewał nie więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2768
dmq92
Chlopie co ty kombinujesz. Gowno Ci to da. Bij mniej w wiecej miejsc albo zmień lab. Ewidetnie Ci towar szkodzi. Podgrzanie da Ci tylko tyle ze z ppmpki latwiej w mięsień wppmpujesz. Bol będzie dokladnie taki sam

Sie okaze zbrubuje podgrzac i tak jak mowisz wezme teraz po 1 ml w 2 miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65962
Wookie12
dmq92
Chlopie co ty kombinujesz. Gowno Ci to da. Bij mniej w wiecej miejsc albo zmień lab. Ewidetnie Ci towar szkodzi. Podgrzanie da Ci tylko tyle ze z ppmpki latwiej w mięsień wppmpujesz. Bol będzie dokladnie taki sam

Podgrzanie nic nie da odnośnie bólu ..przynajmniej u mnie tak było .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11233 Napisanych postów 60688 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 700280
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 219 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1521
Gigi9204
Deca Długa Test Enan Tren E Dna jak stoją można smialo teraz inwestować?

Mozna smialo inwestowac dobry lab dobre srodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
dmq92

Hmmm... a mnie mniej bolalo po podgrzaniu... albo placebo

seia
Elo byki,

Z tych: dna, aquila, bioniche, sky-lab, biosira

Co polecacie?

Bije DNA aktualnie i to polecam.

Gigi9204
A androchem i ions ta sama półka co Dna?
C
Który z tych labow wybrać? Bo ta sama cenę dil ma?

Masz dobry wybor, rzuc moneta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13373
Wookie12
dmq92

U mnie aquilla poleciała do kibla,. Ja teraz celuje w mniejsze stężenia 200mg - vertex, ions.
Biłem jeszcze wcześniej Nande cypio, bardzo dobry lab, bezbolesny jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2768
Skoncze to co mam otworzone jak sie nie poprawi to wymienie na ions i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 255 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1024
Szukam - prop, enan, bold, npp - skąd?
AlphaZeneca, DNA, Egzogen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11233 Napisanych postów 60688 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 700280
Mateusz7
Szukam - prop, enan, bold, npp - skąd?
AlphaZeneca, DNA, Egzogen?

Każda firma która wymieniłeś będzie dobra...patrz na wygodę ampułki/butle i na cenę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

FAME