SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 97917 Napisanych postów 368739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1682106
na trenie kaszel łapie dość często własnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
-EK-
weex
Tren acetat DNA, Bioniche?


2 tydzień mija jak wbiłem tren E z bioniche, ostatnio wstawiałem tu na sfd post bo tren mam bezbarwny. Biorę tren pierwszy raz więc wiele nie napisze o działaniu, co czuje to po zastrzyku takie pieczenie jak by w klatce i dziwny smak, kaszel już miałem 2 razy i to taki że prawie się udusiłem więc jakiś nie za dobry ten tren Kolega mówił że nerwy będę miał i mam ale takie bardziej jak na depresję jakieś zmartwienia itp. Co do DNA brałem od nich deka kilka miesięcy temu i złego słowa nie powiem mimo że czytałem tu na forum że właśnie deka z DNA lipa


Tren nie po kaszlu czy nerwach, cokolwiek autor miał na myśli, się ocenia tylko w lustrze. Nie widzę sensu wbijać ten środek powyżej 10-12% bf(a teraz to w ogóle nie widzę go sensu wbijać ) , więc zidentyfikować go bardzo łatwo, takiego nabicia i wyglądu nie da się niczym podrobić. A to, że jest bezbarwny, widziałem na chińskim portalu aukcyjnym zdjęcia prochu trena, były i pomarańczowe i białe. Większość woli kupić pomarańczowy, bo klienci będą panikować na widok bezbarwnego trena.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 641
Witam. Lab novo pharmaceuticals jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 641
Łukasz89
Witam. Lab novo pharmaceuticals jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 97917 Napisanych postów 368739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1682106
Kolego jak kto stosował to odpisze ,osobiście celował bym w popularne laby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 877 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104887
Ja nie miałem do czynienia z novo, ale od zaufanych osób słyszałem dobre opinie.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2129
Siemanko, jak teraz wygląda sprawa z IONS , Vertex ?. Siedzi co ma siedzieć ??. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 97917 Napisanych postów 368739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1682106
Tak od lat na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16986 Napisanych postów 18609 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199229
Kumpel badał cypio DNA. Chyba nie jest aż tak źle, jak niektórzy pisali
Po weekendzie będzie master enan DOSE, który też wyszedł bdb ale jest pomyłka w nazwie więc wrzucę jak wszystko będzie ok.
Podziękowania dla kolegi, który udostępnił badania.





Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2022-03-12 08:34:03
7
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1163
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium