SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
ANT PHARMA , ktoś wie czy coś warte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13730 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126442
Xades111
Anapolon z androchemu w czarnym pudełku takim nie jak w standardowo proviron itp w białym.
Smakował ktoś ten anapolon?


Pisząc w czarnym pudełku masz na myśli "bateryjkę"?

Jeśli tak, to śmiało możesz go brać. Kumple w realu brali i byli zadowoleni. Ja dawno temu brałem z Andro antka, jeszcze w przedostatniej szacie i był ok. No może poza jedną partią - ale to dawna historia i niewarta komentowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3353
zhuadin
ANT PHARMA , ktoś wie czy coś warte?


Warto to co bralem dobre dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Panowie a jak nexium teraz ? Dziala ? Dosc stary lab a uzupelniam wlasnie zapasy i zastabnawiam sie czy testa nie wziac nexium wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22338
Mazifaziahs
Panowie a jak nexium teraz ? Dziala ? Dosc stary lab a uzupelniam wlasnie zapasy i zastabnawiam sie czy testa nie wziac nexium wlasnie

Masz jeszcze dostęp do Nexium? Spoko, z Nexium wszystko działało. Sam jutro otwieram butlę cypio z Nex, bo butla Sody się dziś skończyła.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Wlasnie kiedys dzialalo, miejmy nadzieje ze dalej tak jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22338
Nexium nie istnieje.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1693 Napisanych postów 3738 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39530
Chłopy - jak u was z dostępem do Exportmed? Wszystkie moje źródła opytałem i nikt nie ma. Strasznie mi dobrze podchodził ten lab (ich olej pewnie).
Jak u was z dostępnością Exportmed? Ktoś to bije teraz?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2977 Napisanych postów 5003 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45823
Ktoś zauważył, że SODA w nowej oprawie trochę gorzej się rozchodzi? W sensie, że buła na dłużej zostaje, w sumie, to na kilka dni. Chyba olej jest inny (cypio).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Maj 20
Nexium nie istnieje.


To dziala czy nie istnieje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium