SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2604
Witam.ja nowy mam w zasiegu DNA na tym forum przeleciałem opinie i chwalicie na forum K** jada po tym i po typie "łodzianin" ze to on pimpuje ,ze to jego fabryka ! No i idzie zglupiec .interesuje mnie mnie tren e i turanabol z tego labu ktos cos ? Rzetelnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Wsadziłeś kij w mrowisko.... brałem tren e pierwsze wypusty z dna i byłem zadowolony
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2604
Wow !? Odrazu mrowisko he tak czy siak próbę zrobie i ocenie ,lubie testowac tylko jak lipsztyk to czasu nikt nie zwroci zmarnowanego a tak sie orzewiozlem na gorillaz he lipa jak nie wiem 600tren e c4d i nic he tak sie polakomilem ze nie drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2604
Ankiete mam wypelenic czy cus ? Bo nic takiego nie widze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Aktualnie bije tren E , master E , T-400 wszystko DNA i jestem zadowolony z działania środków....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Luki1981.
Witam.ja nowy mam w zasiegu DNA na tym forum przeleciałem opinie i chwalicie na forum K** jada po tym i po typie "łodzianin" ze to on pimpuje ,ze to jego fabryka ! No i idzie zglupiec .interesuje mnie mnie tren e i turanabol z tego labu ktos cos ? Rzetelnie ?


Ogólnie to najrzetelniejszą opinię otrzymasz od kumpli z którymi trenujesz i już to bili a nie na jednym czy drugim forum czy social media gdzie zawsze znajdzie się ktoś mający w tym interes...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2604
No tak jak piszesz ,sprawdze i bede mial w tedy spokojna glowe .albo i nie spokojna jak tren bedzie dobry he .zmykam pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194835
Tu pimpują Dna, tam gorillaz. Jedno już biłeś, teraz wbij drugie i już będziesz wiedział, który towar i forum lepsze...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Dokładnie. Proste
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 284
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej