SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1618184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 13610 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121901
Aktualnie biję hcg z Andro i jest bdb. Ostatnio właściwie cały czas opieram się na tym hcg.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3172 Napisanych postów 30402 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6891
Dzięki ponowie już wszystko jasne ten grecki lata po takiej cenie co doładowanie kartą telefonu na miesiąc więc chyba faktycznie tylko lipa z tego, po za tym opakowanie to klejone nie wiem czym pudełka rozwalone ale chyba klejem do kartek, nie ważne olać ten pregnyl. Dzięki za info
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11232 Napisanych postów 56356 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486413
lordknaga
pamietam, ze genamed jakos z 4-5 lat temu mial jedno z niby lepszych npp sam jak nie mam z czego wybierac za bardzo a jest genamed dostepny to wezme :)

Nadal świetne NPP, bije genamedu tylko, chyba z sentymentu :)
3

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1383 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56748
iizziikk

No to jest świetne czy bijesz z sentymentu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 61349 Napisanych postów 320884 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531772
Genamed podstawy jak pamietam mial zawsze dobre, nie wiem jak "drozsze" srodki ale testy deki u mnie bilo mase ludzi i lab juz jest dlugo na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3172 Napisanych postów 30402 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11232 Napisanych postów 56356 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486413
Comodore
iizziikk

No to jest świetne czy bijesz z sentymentu?

Szeroka gama firm z NPP na rynku, ale od lat tylko NPP bije z genamedu, zawsze poziom. Więc i z sentymentu bije %

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 683 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19469
Mam jeszcze dwa opakowania pregnyl z apteki, a kupiłem kolejne dwa polskie z ug. Jest różnica minimalna w opakowaniu i oczywiście na ug nie ma kodu QR, PC itp. Za parę dni będę miał więcej czasu to podeślę porównawcze foto zakupionego polskiego pregnylu z apteki i z ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wrzuć w chwili wolnej do odpowiedniego tematu. Zobaczy się
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutloveb