SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46363 Napisanych postów 292716 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434301
lordknaga
ja dopiero teraz zaczailem, ze odpisalem chlopu, ktory mowil a dna a nie db, poj**alem nazwy

Dzentelmen nie pije przed 13%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65962
Aras84
truska45
Tren ace, master z velony, u mnie ma dobre opinie, brał ktoś z forum?

Ja akutalnie na srodkach Wellony i chwale sobie, inj bezbolesne.

Zary
Dzięki. Jest dużo podrób na rynku Imperial czy raczej brać w ciemno?

Imperial caly czas topowy brand. Masz na ich stronie porowanie org i fejka, wiec sprawdz przed zakupem.
Po zkupie mozesz tez zweryfikowac org za pomoca kodu ktory bedzie na hologramie.

testy z wellony też gitarka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2784
Tura oxa wino dalej smialo z DNA czy SKY bedzie dobre czy lepiej doplacac do np BM Nouveaux?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 243 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5995
Wellone c**** i propa biłem. Bdb i soki bezbolesne całkowicie
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 443 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2598
JurnyDziadek
Tura oxa wino dalej smialo z DNA czy SKY bedzie dobre czy lepiej doplacac do np BM Nouveaux?

Ja bym nie przeplacal bral ktorys z dwoch pierwszych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
tutaj glownie cena, stezenie wszedzie takie same a czy blister czy opakowanie zbiorcze roznicy zadnej nie robi, bierz te tansze sam zmienilem Bm na tanszy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 880 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28933
Dugii2
Wellone c**** i propa biłem. Bdb i soki bezbolesne całkowicie

Aktualnie cypio idzie i też uważam że bdb, tran a leży i czeka na.swoją kolej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 232 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1156
wellone wez tani lab i jakosc pierwsza klasa po co płacic za cos co nie spełni Twoich oczekiwan>).....u mnie wiekszosc przerzuciła sie na wellone tani dobry lab:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 874 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71046
Cypio Wellona bezbolesne. Elegancko wykonane i grosze kosztuje. Sam na to przeszedłem teraz.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19680 Napisanych postów 67327 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560736
JurnyDziadek

Tańsze / droższe w tym przypadku to pojęcie względne, bo każdy z tych labów klepnie dobrze.
4

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya