SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 503 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9777
Malay coraz częściej wałowany, troche loteria, bezpieczniej łapać inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42337
jesli chodzi o bol po inj to u mnie leci DNA 2,5ml bold mastery i 1ml cyp BM zero bolu, ziomek leci 4ml 2 razy w tyg zadnych problemow po DNA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4128
GwiazdekTorun
Pytanie pod kumpla o tren ace ma do wyboru Bm Bioniche Kenwoo Dna Sky Moderion. Ktory z tych bedzie pewniak?

Dobra lista ,raczej cena kieruj sie . Osobiscie raczej bym sie sklanial ku DNA na ta chwile .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20444 Napisanych postów 69782 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570483
GwiazdekTorun
Pytanie pod kumpla o tren ace ma do wyboru Bm Bioniche Kenwoo Dna Sky Moderion. Ktory z tych bedzie pewniak?

W kolejności jak podałeś. Ostatni mój tren to hexa BM 2ml/vial & ace Bioniche 1ml/vial. Wsio dobre.

METHADONE
Jak metka z malay t. się ma na tą chwilę i mix z primus Ray?

Meth MT tabs & inj solo/blend dobre. Primus brałem prop/clen inj dobre.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 6735 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64574
To primus nie zniknoł z rynku?
Kiedyś bdb lab bezbolesny nawet wino inj

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20444 Napisanych postów 69782 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570483
Exp 2018 jest, dalej fabryka nie dała.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 6735 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64574
Czyli zostało co najlepsze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Tren ace Nanda polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24887 Napisanych postów 82134 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 884524
damiann37
Tren ace Nanda polecacie ?

Aktualnie bije tren A Nandy i śmiało mogę powiedzieć że bardzo dobry trenik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24887 Napisanych postów 82134 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 884524
Z Nandy testowałem prawie każdy środek inj/oral i wszystko działa elegancko...firma naprawdę godna polecenia...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-16 14:12:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Water