SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Marian 87.
To jak ja bym teraz napisale ze w 1.5 tyg po zawodach dodaniu bolda zrobilem 12.5kg to tez bold zrobil robote?
.
Po zawodach gdzie jesteś wyposzczony, qurwa człowieku szanujmy się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Szymex1986
Marian 87.
To jak ja bym teraz napisale ze w 1.5 tyg po zawodach dodaniu bolda zrobilem 12.5kg to tez bold zrobil robote?
.
Po zawodach gdzie jesteś wyposzczony, qurwa człowieku szanujmy się...


Ktoś nie wyczuł ironii..
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
robertjudi
Szymex1986
Marian 87.
To jak ja bym teraz napisale ze w 1.5 tyg po zawodach dodaniu bolda zrobilem 12.5kg to tez bold zrobil robote?
.
Po zawodach gdzie jesteś wyposzczony, qurwa człowieku szanujmy się...


Ktoś nie wyczuł ironii..


Właśnie wyczuta aż nadto...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
po zawodach to na ch** te boldy i inne gowna, jak wystarczy troche cukru zjesc i juz minimum 5kg wpada po 2 dniach bolda na masie bralem i 2kg nie szlo up w 3 tygodnie ale zeby na ujemnym bilansie na redu jeszcze szlo tyle to w ogole, jakiej firmy, to moze sam przybije, bo jesli chodzi o przyrosty, to sam juz dawno temu pisalem - dla mnie to srodek NR1 ktorego nie brac, bo szkoda siana jesli liczyc na przyrosty a wydatki

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Czyli po uj**anym estro od bolda estro wróciło do normy to nabilo cie gliko i woda i masz wage wyzsza. Na to wygląda. Bo na minusie kcal a ktrorym jestes miesa raczej 2 kg nie dolozyles
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
dmq92
Czyli po uj**anym estro od bolda estro wróciło do normy to nabilo cie gliko i woda i masz wage wyzsza. Na to wygląda. Bo na minusie kcal a ktrorym jestes miesa raczej 2 kg nie dolozyles


Ziomek ja tego bolda odstawilem dawno dawno temu, już wszystko zdążyło wrócić do normy. leci susta i deca cały czas te same dawki od kilku miesięcytemu insy nie biorę teraz też na mini cut boshe... Antka odstwilem przed mini cut również, ja sam nie dowierzalem jak na wagę stanąłem! Nie jestem Andersen ani agent ubezpieczeniowy który chce Ci sprzedać polise

Napewno nie dołożyłem 2kg mięśnia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Dlatego jak ktoś ma mocny łeb to masa tylko test+dd+ okresowo orale i lecimy pięknie.. Chyba że ktoś ma kasę to wrzucić inse+gh

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Szymex1986
dmq92
Czyli po uj**anym estro od bolda estro wróciło do normy to nabilo cie gliko i woda i masz wage wyzsza. Na to wygląda. Bo na minusie kcal a ktrorym jestes miesa raczej 2 kg nie dolozyles


Ziomek ja tego bolda odstawilem dawno dawno temu, już wszystko zdążyło wrócić do normy. leci susta i deca cały czas te same dawki od kilku miesięcytemu insy nie biorę teraz też na mini cut boshe... Antka odstwilem przed mini cut również, ja sam nie dowierzalem jak na wagę stanąłem! Nie jestem Andersen ani agent ubezpieczeniowy który chce Ci sprzedać polise

Napewno nie dołożyłem 2kg mięśnia



Tak Cie wk***iam tylko


Jestem ciekaw czy to dhb w koncu czy bold. Zobaczymy co odp z labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
dmq92
Szymex1986
dmq92
Czyli po uj**anym estro od bolda estro wróciło do normy to nabilo cie gliko i woda i masz wage wyzsza. Na to wygląda. Bo na minusie kcal a ktrorym jestes miesa raczej 2 kg nie dolozyles


Ziomek ja tego bolda odstawilem dawno dawno temu, już wszystko zdążyło wrócić do normy. leci susta i deca cały czas te same dawki od kilku miesięcytemu insy nie biorę teraz też na mini cut boshe... Antka odstwilem przed mini cut również, ja sam nie dowierzalem jak na wagę stanąłem! Nie jestem Andersen ani agent ubezpieczeniowy który chce Ci sprzedać polise

Napewno nie dołożyłem 2kg mięśnia



Tak Cie wk***iam tylko


Jestem ciekaw czy to dhb w koncu czy bold. Zobaczymy co odp z labu


Mordo zapalił mnie a normalnie tak nie reaguje dlatego mówi że coś mi tu nie gra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
lordknaga
po zawodach to na ch** te boldy i inne gowna, jak wystarczy troche cukru zjesc i juz minimum 5kg wpada po 2 dniach bolda na masie bralem i 2kg nie szlo up w 3 tygodnie ale zeby na ujemnym bilansie na redu jeszcze szlo tyle to w ogole, jakiej firmy, to moze sam przybije, bo jesli chodzi o przyrosty, to sam juz dawno temu pisalem - dla mnie to srodek NR1 ktorego nie brac, bo szkoda siana jesli liczyc na przyrosty a wydatki


Dla mnie też bold to shit nr 1 z dala od niego się trzymam. Lecę od dna te dhb dupy nie urywa tylko trzeba wymieszać z innymi środkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej