SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
Może wątek z innej beczki ale nie chce zakładać nowego tematu. Otóż mam cypio 10ml Elephant Pharma i przy biłem 3 iniekcje po 1ml i jest połowa fiolki. Czy jest możliwe że oszukują na objętości soku? 3x nazbierałem równo 1ml więc nie ma mowy o mojej ponylce, nie zdarzyło się również abym nabrał 1.5ml bo zawsze pilnuje idealnie do kreski na strzykawce.

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18488
Witam, srodki z dose, glownie testy dziala jak powinno? Warto?
Pozdrawiam

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Tak śmiało możesz brać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Arikes
Może wątek z innej beczki ale nie chce zakładać nowego tematu. Otóż mam cypio 10ml Elephant Pharma i przy biłem 3 iniekcje po 1ml i jest połowa fiolki. Czy jest możliwe że oszukują na objętości soku? 3x nazbierałem równo 1ml więc nie ma mowy o mojej ponylce, nie zdarzyło się również abym nabrał 1.5ml bo zawsze pilnuje idealnie do kreski na strzykawce.


W życiu, niemożliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
emillsfd
Witam jakie enan I wino i meta do wyboru androchem/driada/armabol/inos?


Andro i IONS bym brał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
Arikes
Może wątek z innej beczki ale nie chce zakładać nowego tematu. Otóż mam cypio 10ml Elephant Pharma i przy biłem 3 iniekcje po 1ml i jest połowa fiolki. Czy jest możliwe że oszukują na objętości soku? 3x nazbierałem równo 1ml więc nie ma mowy o mojej ponylce, nie zdarzyło się również abym nabrał 1.5ml bo zawsze pilnuje idealnie do kreski na strzykawce.


jak przybiles 3x1ML a w butli jest deklarowane 10ML(nie wiem ile po ile oni maja butle ale 99% jest 10ML) i jest polowa butli, to co oni wlewaja 6ml? w butli powinno byc 250(chyba tyle daja?) na 1ML x 10ML masz 2500mg a jak ty masz 6(1500mg) to niezle musieli albo oni przyciac albo ty zle widzisz polowe

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Arikes
Może wątek z innej beczki ale nie chce zakładać nowego tematu. Otóż mam cypio 10ml Elephant Pharma i przy biłem 3 iniekcje po 1ml i jest połowa fiolki. Czy jest możliwe że oszukują na objętości soku? 3x nazbierałem równo 1ml więc nie ma mowy o mojej ponylce, nie zdarzyło się również abym nabrał 1.5ml bo zawsze pilnuje idealnie do kreski na strzykawce.


Wszystko możliwe przy piwnicznych underach :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
ziki2000
Arikes
Może wątek z innej beczki ale nie chce zakładać nowego tematu. Otóż mam cypio 10ml Elephant Pharma i przy biłem 3 iniekcje po 1ml i jest połowa fiolki. Czy jest możliwe że oszukują na objętości soku? 3x nazbierałem równo 1ml więc nie ma mowy o mojej ponylce, nie zdarzyło się również abym nabrał 1.5ml bo zawsze pilnuje idealnie do kreski na strzykawce.

Zostaje wybrać cały sok i zobaczymy ile wyjdzie ml
Wszystko możliwe przy piwnicznych underach :)

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Dugii2
Msoko65
Piękny-młody
Nexium , Vertex , wellona

Nexium nie biłem ale te dwa kolejne to powodowaly dupe pawiana przez tydzień w moim przypadku .Cale szczęście nie biłem tego w uda .


Dźwinę może olej ci nie leży bo z wertexa i wellony biłem praktycznie wszystkie soki i bezbolesne

Tak jak pisze zapewne na olej uczulenie , poruszany był ten temat wczesniej tu w wątku i nie tylko ja tak miałem .Czekam aż standardem będzie podawanie oprócz mg środka zastosowany olej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium