SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio przybilem hcg z EP i dzila . Brat bije teścia i deke i tez działa .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2153
Dobrze wiedzieć bo mam enana, hcg i exe od nich na początek chce to sprawdzić, zrobiłem test w i c oraz parę innych przed i okaże się za pare tyg. jak powtórzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194828
lewyocb
Witam, a co sądzicie o sokach z euro pharmacies i reszcie bo mają całą game środków też do PCT?
Skąd polecacie Cabaser oczywiście ug?



Zmieniony przez - lewyocb w dniu 2019-04-22 18:02:32

Przyznam się, że nie widziałem jeszcze cabaseru ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tez nie widzialem. Plotka glosi, ze nie ma.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2153
Może źle się wyraziłem, czyli każdy Cabaser działa taki nie apteczny czy też są fake..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
One sa wszystkie apteczne (choc nie z apteki pl ofc), fejkow raczej nie ma.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194828
Nie spotkałem się z fejkami caba. Jakiś czas temu skończyłem stary słoik z datą do 2015 i działał jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 83
Panowie Clomid i Tamoxifen z euro-pharmacies zrobią robotę czy nie warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 707 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26869
biore hcg od nich i jest ok

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
kosta83
Nie spotkałem się z fejkami caba. Jakiś czas temu skończyłem stary słoik z datą do 2015 i działał jak trzeba.


był cabaser podrobka, podobne opakowanie ale jednak to nie to samo, w srodku gips, szukalem juz kiedys czy mam zdjecie tej podrobki ale juz nie znalazlem, ogolnie tylko raz przez 2 lata sie z tym spotkalem, moze gdzies sie zdarzy ze ktos ma w zapasie.
2

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium