SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 502
Uczesiepokory
Panowie pryszledł mi cypio z Nanda i narazie jestem zawiedziony. W 2 ampach jest mniej soku, ampy źle się łamią. Żaden kod nie wchodzi, ale tym sie nie przejmuje, bo wiadomo jak to z kodami. W piątek badania teścia i się okaże co i jak.

Dobra byłem w srode na badaniach wynik >15 test całkowity. W sobote byl pierwszy strzal 500 mg i w srode rano przed badaniami wbilem jeszcze 250 mg. Tlumaczylem pani ze chce dokladny wynik, bo moze byc ponad norme, ale najwyrazniej nie posluchali.

Zmieniony przez - Uczesiepokory w dniu 2019-04-09 14:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7331
alex79
Thomas07
Ten grecki pregnyl to jest lipa czy jak lata tego kupe a opinie sa ze nie dziala
Jak to jest Panowie ?

Jak nie masz dojscia do naszego aptecznego pregnylu....to juz lepiej zamiast greka wez sobie ogarnij Ovi z Shree

Spokojnie mam do wszystkich trzech , zawsze bije polski ,pytam z ciekawosci
I widze ze potwierdzasz opinie , ovigil tez bilem i ok a tanszy teraz pregnyl.podrozal ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46121 Napisanych postów 292367 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432996
Uczesiepokory
Uczesiepokory
Panowie pryszledł mi cypio z Nanda i narazie jestem zawiedziony. W 2 ampach jest mniej soku, ampy źle się łamią. Żaden kod nie wchodzi, ale tym sie nie przejmuje, bo wiadomo jak to z kodami. W piątek badania teścia i się okaże co i jak.

Dobra byłem w srode na badaniach wynik >15 test całkowity. W sobote byl pierwszy strzal 500 mg i w srode rano przed badaniami wbilem jeszcze 250 mg. Tlumaczylem pani ze chce dokladny wynik, bo moze byc ponad norme, ale najwyrazniej nie posluchali.

Zmieniony przez - Uczesiepokory w dniu 2019-04-09 14:52:56

Test działa ,mogłeś reklamować gdyż nie wykonano tego o co prosiłeś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17967
Bije ktoś srodki DNA jak z działaniem i bolesnoscia?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Deca DNA stara wersja 250 nic nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697441
marsaw801

W moim otoczeniu ludzie lecą kilka środków z tego labu i mega zadowoleni...nic o bólu po indukcji nie wspominali....
Sam od jutra odpalam test enan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2061
Bije NPP z Dna, bezbolesne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46121 Napisanych postów 292367 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432996
marsaw801

Raczej nie zastanawiał bym się mocno opinie same na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
JurnyDziadek
vinyl1981
Krzychu79
Długo trzymający estr. Bije to na pewno jeden koleżka z forum, jako trt na własną ręką ale ampe raz na dwa tygodnie. 1 na miesiąc to bezsens.

1. Czyli normalnie to blokuje tylko dlatego w 4 ml bo jakaś dawka końska pewnie jest na raz, bo koleś mi gadał że to nie blokuje tylko trzyma test w widełkach ale chyba ma bujną wyobraźnię ?
2. Z czego długi test celować iniekcja raz na tydzień

U mnie leci enan DNA, a to sa wyniki kolegi - leci T-400 DNA 2ml tygodniowo starszy ode mnie bo 43lata waga 109kg

ladnie wystrzelony test,

marsaw801

poza dhb reszta bezbolesna, bede ruszal z miksem mastera
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 28 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 407
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya