SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 3561
Ions porządna firma lecę suste i dece a ziomek tren enen petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 47
Panowie, co sądzicie o Clenoxie od Malaya? Warto czy jednak lepiej wziąć coś bardziej „sprawdzonego”?
Czytałem wiele niepochlebnych opinii, najwięcej odnoszących do rożnego rodzaju „dosypek”.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 888 Napisanych postów 3217 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62577
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2176 Napisanych postów 1974 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39327
nie wiem ten malay roznie o nim mowia, wiem ze clen biosira/db pharma jest dobry
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7629
Cebul_7
Panowie, co sądzicie o Clenoxie od Malaya? Warto czy jednak lepiej wziąć coś bardziej „sprawdzonego”?
Czytałem wiele niepochlebnych opinii, najwięcej odnoszących do rożnego rodzaju „dosypek”.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Na temat Clenu Malaya to juz chyba nie ma watpliwosci ze na 100% maja dosypane cos heh... ale do konca nie wiadomo co
Kosi dobrze...ale przy okazji kosi i glowe itp.(czytaj cisnienie) uwierz mi jezeli nigdy nie brales Clena to nie zaczynaj napewno przygody z tym srodkiem od Malaya bo szybciutko mozesz sie zrazic do brania tego typu substancji.
Zacznij sobie lepiej od salbutamolu (najlepiej apteczny) i pozniej clena z innych dobrych firm
a jezeli masz zbadana tarczyce i wszystko jest ok. masz zdrowa to juz lepiej T3 (tylko badania przed to obowiazkowo) w mniejszych dawkach niz Clen...efekty duzo lepsze i nie ma takich sajdow jak po clenie tym bardziej z Malaya bo po nim to kazdemu prawie sie juz odechciewalo pozniej brania jakiego kolwiek clena itp. he he
to tak w skrocie
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3820 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Malay zaj**isty. 1 tab i nie śpisz 3 dni. 2 tab to jakbys wpadl do wagonu z amfetamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 3561
dmq92
Malay zaj**isty. 1 tab i nie śpisz 3 dni. 2 tab to jakbys wpadl do wagonu z amfetamina

Spokojnie można na party wrzucać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7629
dmq92

No jak wiekszosc doswiadczonych w temacie..... sie domysla to przed wyjsciem na miasto z braku .... to mozna nosek przypudrowac heh...
taki to jest ten piekny Malay ma rozne zastosowania....taki uniwersalny ha ha ha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 32 lat Na forum 195 dni Przeczytanych tematów 6421
Clen z MT dziadostwo dostałem przez przypadek i żałuje że się skusiłem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3295 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73119
W USA salbutamol przed imprezami stosuja, podobno poprawia samopoczucie.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-04-23 16:45:40
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1