SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5328
Bylem ostatnio w klinice robic wyniki I pytalem sie o sprawdzenie poziomu testosterone I powiedzieli ze to robia za kase wszystko mozna mieszkam w Uk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19530 Napisanych postów 67083 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559622
No to w czym problem Po kiego do lek iść jeszcze i mu płacić żeby iść na bad i tak za nie zapłacić
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5328
Nie no tylko chce isc do tej kliniki musze tylko za Priv wizyte zaplacic plus badania no I jak pokaze ze slave stezenie to zmienie dila I srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
krzykacz
Do priv laba też nie możesz iść na badanie poziomu testa za kase ...to gdzie Ty mieszaksz?

Krzykacz w uk to już nie o 30 zł chodzi ale o gruby hajs

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Dlatego robie w Polsce duzo taniej I szybciej zero pytan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9620 Napisanych postów 19039 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159742
Kolezko co Ty swirujesz . Umawiasz się na badania krwi . Zdna wizyta / koszta Cię nie obejmują . Chyba , ze chcesz konsultacje wyników . W Londynie testosteron 8£. Ostatnio robiłem morfologia , profil lipidowy , nerkowy, wątrobowy , prolaktyna . 50£ testosteronu nie badam maja Max skale 52 w zakresie do 8 . Zawsze jest zamknięta , a bie dają konkretnego wyniki nawet jak poprosisz . Progesteronu tez nie badam już chwile . Koleje 12 £ zaoszczędzone . Co z tego ze zapłacę i zobaczę ze mam ponad normę jak nic z tym nie zrobi . Wole nie płacić i myśleć , ze mam w widełkach Haha
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Teraz juz bede wiedzial co I jak dzieki mesja ale bede teraz w Polsce wiec zrobie tam nigdy nie robilem testisteronu wszystkie info mam od ludzi co robili I odradzali mi zeby nie robic w Uk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9620 Napisanych postów 19039 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159742
Jak chcesz zbadać testa konkretnie . To lepiej wysłać próbkę za 70-80€ i wiesz co masz w środku . Takie badania na zawartość test w krwi to nie jest miarodajne do końca . Będziemy bili obaj ten sam towar w tej samej dawce i będziemy mieli wyniki różne na bank .
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3026 Napisanych postów 12711 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 360353
https://www.medichecks.com/

kupujesz online, wysylaja ci kit, sam po pobierasz probke i im odsylasz i masz wyniki. ale jak piszesz, na wyspach z tymi lekarzami i skierowaniami to ciemnogrod w porownaniu do pl... wiem tez, ze gdzies(tutaj strzelam z pamieci) w okolicy menczesteru masz klinike , ktora nazywa sie juice clinic - dla uzytkownikow saa i z tego co kojarze, tam robia ci badania i wyniki za friko... tak mowil jakub cielen w jakims wywiadzie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 39 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2334
panowie gdzie wylaczyc powiadomienia na maila o nowych odpowiedziach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya