SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 303 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 20863
Takie pytanie mam skoro ktoś poruszył temat oxy bionische itp. Jak bardzo oxa ryje wątrobę i czy mniej niż np tura meta? Pytam daltego bo jak szamałem w tamtym roku ture PMP to alat mi skoczył aż do 600 oczywiście odstawiłem i ciekawi mnie to czy na oxe podobnie zareaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Powiem ci tak
Brałem ture przez 12 tyg w dawce 80 i wyniki były ok, próby nie były ruszone u mnie , przy zachowaniu profilaktyk . Ale kiedy do tury w 9 tyg dodałem oxy , to już mi profilaktyka yyyuja dała bo próby powyżej 500.

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 303 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 20863
Profilaktyka czyli heparegen i essentiale czy jeszcze cos? Zamówie oxe i zobacze co i jak najwyżej hmmm "wyrzucę" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 43997 Napisanych postów 289273 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1422318
Trzeba przestać bać się igły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
ale ja sie nie boję biję propa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27373
KimDzongUn
Profilaktyka czyli heparegen i essentiale czy jeszcze cos? Zamówie oxe i zobacze co i jak najwyżej hmmm "wyrzucę" :D

kolega obecnie zazywa hepa merz oslonowo i poleca w h**....ale profilaktyka wyjdzie pewnie drozej niz ten cykl na oxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2060
Słyszał ktoś o labie Bulk XXX? Ktoś bil coś z ich oferty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6464 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja tylko o BULK XXX Iron Muscle za 52€ drogo jak na gainera
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 869 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88832
KimDzongUn

Sam heparegen w zupełności wystarczy jeszcze jakieś probiotyki kup i powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2547
ForMMA1990
Słyszał ktoś o labie Bulk XXX? Ktoś bil coś z ich oferty?

kiepskie krystalizacja prawie wszedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy