SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Takie pytanie mam skoro ktoś poruszył temat oxy bionische itp. Jak bardzo oxa ryje wątrobę i czy mniej niż np tura meta? Pytam daltego bo jak szamałem w tamtym roku ture PMP to alat mi skoczył aż do 600 oczywiście odstawiłem i ciekawi mnie to czy na oxe podobnie zareaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem ci tak
Brałem ture przez 12 tyg w dawce 80 i wyniki były ok, próby nie były ruszone u mnie , przy zachowaniu profilaktyk . Ale kiedy do tury w 9 tyg dodałem oxy , to już mi profilaktyka yyyuja dała bo próby powyżej 500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Profilaktyka czyli heparegen i essentiale czy jeszcze cos? Zamówie oxe i zobacze co i jak najwyżej hmmm "wyrzucę" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
Trzeba przestać bać się igły
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
ale ja sie nie boję biję propa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
KimDzongUn
Profilaktyka czyli heparegen i essentiale czy jeszcze cos? Zamówie oxe i zobacze co i jak najwyżej hmmm "wyrzucę" :D


kolega obecnie zazywa hepa merz oslonowo i poleca w h**....ale profilaktyka wyjdzie pewnie drozej niz ten cykl na oxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2062
Słyszał ktoś o labie Bulk XXX? Ktoś bil coś z ich oferty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja tylko o BULK XXX Iron Muscle za 52€ drogo jak na gainera
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
KimDzongUn
Profilaktyka czyli heparegen i essentiale czy jeszcze cos? Zamówie oxe i zobacze co i jak najwyżej hmmm "wyrzucę" :D

Sam heparegen w zupełności wystarczy jeszcze jakieś probiotyki kup i powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2547
ForMMA1990
Słyszał ktoś o labie Bulk XXX? Ktoś bil coś z ich oferty?


kiepskie krystalizacja prawie wszedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium