SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Marian 87.
Soda ma nowa partie

Przez chwile z wieloma clenami był problem ale już widać wraca wszystko na dobre tory


Jakieś nowe środki dodali ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Problemy z surowcem były po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
ziki2000
Marian 87.
Soda ma nowa partie

Przez chwile z wieloma clenami był problem ale już widać wraca wszystko na dobre tory


Jakieś nowe środki dodali ??


Gh jakiś czas temu
A tak to raczej wszystko to co każda firma ma w ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Qweert144
Szybkie pytanie: Nordic, Emel, DNA - coś sie z tego nadaje? Biłem do tej pory sode i byłem zadowolony ale dil wypadł z obiegu


DNA nadaje sie bedziesz zadowolony,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Qweert144
Szybkie pytanie: Nordic, Emel, DNA - coś sie z tego nadaje? Biłem do tej pory sode i byłem zadowolony ale dil wypadł z obiegu


Jeśli Nordic Pharmacy to śmiało polecam. Ja od roku tylko cypio, ale w rejonie u mnie kumple biją większość i działa bez zarzutu.
Pozostałych nie znam osobiście.
Polecić mogę od siebie jeszcze: Androchem, Nexium, Vertex,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Pytanie o primobolan - Aquila DNA APM . Czy tu w ogóle to siedzi? Bo słyszałem, że bardzo ciężko dostać prawdziwe primo i nie wiem czy sens w ogóle próbować. A jeśli nie te to jakie laby polecacie?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Czy tam siedzi to nie wiem bo z innych labow prime bilem ale nie prawdą jest ze prime obecnie ciężko dostać
U mnie sprawdzona z Sody, Panaxa i Nexium


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-05-11 12:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
SODA / PANAX prima siedzi na bank widziałem badanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8609
Panax test jak to z nim wkoncu jest? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Z tych dwóch wybrał bym panaxa co do primo , kolega kupował 15 viali i sam badał więc wiadomości z pierwszej ręki a nie z neta czy forum .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium