SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
U mnie firma nie stosowana ale testy zapewne będą działać normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4136
bił ktoś ture inj z panaxa? Bo chciałbym dodać do cypio, a wolałbym ominąć żołądek - stąd też wybór inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Z panaxa raczej wszystko działa. Ja osobiście używam tylko provi i clen, ale paru znajomych wszystko w tym jeden na zawody i działa wsio wzorowo (w ogóle myślałem, ze to nowy lab, a nie kilkuletni xD)
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Dokładnie jw,u mnie wśród znajomych i mnie przerobione większość rzeczy i wszystko si
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
malydzik96
bił ktoś ture inj z panaxa? Bo chciałbym dodać do cypio, a wolałbym ominąć żołądek - stąd też wybór inj

Śmiało. Tylko możesz trafić na kryształ (nie tyle pływający, co zalegający na dnie, jak kawałek szkiełka). Na kilka butli mi się zdarzyło. Wtedy do gara aż się zupełnie rozpuści i potem już nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Mumin222
Też widzę i widzę że andro trzyma fason nawet lekko ponad normę.



Ac klasa w 3 msc z placka zaczynam wygladac ze cos cwicze znowu hehe , a tu dopiero poczatek zabawy i szczerze jeszcze nawet nie dopieta trening-dieta w stu procentach ale juz idzie wszystko ku dobremu , foty z cyklu na moim temacie

Pozdro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 517
MARCINSZ
Szukam dobrego testosteronu cyprionate , znalazłem dobrą promocję na gorillazpharmacy , uzywał ktoś ? Mozna zaufac ?



Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2022-06-04 11:34:15


Nie kupuj. Kiedys kupilem kilka srodkow od nich beposrednio. Syf plywajacy we flakonach, co oznacza brak sterylnosci przy produkcji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
MokebeAfrica
MARCINSZ
Szukam dobrego testosteronu cyprionate , znalazłem dobrą promocję na gorillazpharmacy , uzywał ktoś ? Mozna zaufac ?




Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2022-06-04 11:34:15


Nie kupuj. Kiedys kupilem kilka srodkow od nich beposrednio. Syf plywajacy we flakonach, co oznacza brak sterylnosci przy produkcji.


Dziekuję za info, w takim razie musze poszukać innego żródła ..,...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
malydzik96
bił ktoś ture inj z panaxa? Bo chciałbym dodać do cypio, a wolałbym ominąć żołądek - stąd też wybór inj


Z paxa leciałem test cypio, master, clen, GW. Wszystko działało jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3393
Hej Panowie wszystko z andro w dalszym ciągu kopie jak wcześniej mam na myśli nowa szate w porównaniu do starej kupiłem od kolegi jeszcze andro w starej szacie podobno lepiej klepie niż w nowej to prawda? Mam na myśli środki z androchem


Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2022-06-04 17:30:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej