SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
ja moge do nich wysłac. Juz nie raz robiłem tam badania. Takze żaden problem. Fiolke moge tez swoją imperiala swieżego dac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
lasican1
lodzianin1
Kto ma namiar na ten Wrocław niech podeślę mi na PW ,miałem ten tel lecz po 100 próbach dodzwonienia odpuściłem %
Jeśli ktoś by też chciał podzwonic i udało by się tam jemu dotarabanic to niech się zapyta ile by kosztowało badanie
Tylko jak coś robić to myślę że porządnie
Czyli tak zawartości co jest w środku dokładnie
Czystośc
Ilośc
Oraz zakładając że jest hgh w środku czy jest tam 191 czy 192 aminokwasy bo słyszałem ,ale od razu zaznaczam że nie wiem czy to jest pewne info że ten 192 aminokwasy jest lipny dla nas w celach jakich go używamy
I teraz reasumując czy zrobią powyższe badania spełniające nasze wymogi i jakie to będą koszta od 1 próbki.

Jak ustalimy koszta wtedy zaloze osobny temat i zrobimy zapisy chętnych na zrzutkę i może uda się nam przebadać nawet kilka firm




Tu jest kontakt

ul. Duńska 9
53-659 Wrocław
tel. 71 750 61 25

Jak ktoś z Wro niech podleci
Ja od rana będę atakował tel i też chętnie się dorzucę


I tak się sprawy załatwia. Zbadać jak się da i tyle A nie się spinac

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469837
Waleczny89
Marian 87.
Ile to badanie kosztuje? Moze w koncu nie ktorzy zdejma klapki z oczu co do imperiala

Fiolke jina moge poswiecic jak ktos do tematu podejdzie rzetelnie

Marian87 a Twoje jakie zdanie o imperialu?





Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2019-02-14 19:50:25



Nie chce tu siac propagandy ale cos tam jaskółki cwierkaly co i jak

Ale chciałbym sie milo rozczarowac

Jak beda jakies szczegóły
Moge podeslac flakon jina
I cos tam dorzucic tez kaski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Dobra panowie namiar jest tak więc jutro atakujemy,jak ktoś ustali szczegóły niech da znać (zwłaszcza koszta ) i założę wtedy osobny temat aby tutaj syfu nie robić i działamy .
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194835
A czy ten lab jest pewny? Bo widziałem już tutaj badania np mastera newgen gdzie w środku była lipa A na badaniach wyszło ponad 80mg/ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
stary wejdz na ich strone i poczytaj. Robią badania miedzy innymi dla orgnów ścigania:). Nie ma pewniejszego w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
azazelll
stary wejdz na ich strone i poczytaj. Robią badania miedzy innymi dla orgnów ścigania:). Nie ma pewniejszego w Polsce


poza tym po czym wnosisz ze w tym masterze była lipa, jezeli w badaniu było 80/ml. ? I jakie to było badanie.? Bo zakładając ze badanie było w renomowanym labie, a ktos wnosi ze chu...jnia bo nic nie czuje, to ja sie poddaje:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ja kosty też za bardzo nie załapałem teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Kosta chyba mowi o tym gdzie Arek wysylal. A WY mowicie o lab4tox.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Bo laby kłamią , sfd powie ci prawdę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej