SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
MrRat
Witam. Czy ktoś z Was mial doczynienia z Nandas Laboratories ? Chodzi o test enan w amp dajcie znac


Nanda lab z górnej półki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
KaeM93
Alpha zeneca, meditech, nexium proszę o konkretne opinie o tych labach. Który trzyma najwyższy poziom ? Głównie test i tren ?


Zenecka i Nexium na pewno dobre laby ,meditech u mnie nie używany nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3136
lodzianin1
KaeM93
Alpha zeneca, meditech, nexium proszę o konkretne opinie o tych labach. Który trzyma najwyższy poziom ? Głównie test i tren ?


Zenecka i Nexium na pewno dobre laby ,meditech u mnie nie używany nie mam pojęcia


Nie chce władować w g**** więc dlatego chodzi mi o dobre opinie. Zeneca godna polecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Nexium pewniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938536
KaeM93
Alpha zeneca, meditech, nexium proszę o konkretne opinie o tych labach. Który trzyma najwyższy poziom ? Głównie test i tren ?

AZ i Nexium bież śmiało , dobre laby z bardzo dobrymi środkami
Meditech nie znam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938536
MrRat
Witam. Czy ktoś z Was mial doczynienia z Nandas Laboratories ? Chodzi o test enan w amp dajcie znac

Tak ja miałem do czynienia i mam cały czas... biłem suste , tren A , teraz leci właśnie test enan , masteron A , boldek i deka wszystko działa bardzo dobrze niedługo bede testował clena i winko plus propa...lab na wysokim poziomie...śmiało możesz inwestować na pewno się nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19389
MrRat
Witam. Czy ktoś z Was mial doczynienia z Nandas Laboratories ? Chodzi o test enan w amp dajcie znac


Z Nanda brana byla susta i wino (oral) i naprawde srodki jedne z najlepszych
susta jak i wino kosa ostra naprawde
takze reszta srodkow tez na takim samym poziomie, zreszta jak pisali koledzy wczesniej wszystko na chwile obecna maja swietne.
Bedziesz zadowolony
bierz i zobaczysz ze warto


Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-02-12 15:36:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5263
Siema.
Miał ktoś styczność z genotec ?
Możliwe że w oxsie i turze jest po 20mg ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6365
Panowie VIR provigil dziala to hcg?


Zmieniony przez - logic123 w dniu 2019-02-12 17:03:19

Życie, każdy ma receptę na poprawę,
Wystarczy tylko chcieć przy tym p******ić obawę,
Do odważnych świat należy, kto w to nie wierzy
Nie masz szans swych umiejętności zwiększyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19389
logic123
Panowie VIR provigil dziala to hcg?



Zmieniony przez - logic123 w dniu 2019-02-12 17:03:19


Dziala mozesz brac smialo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej