SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13149 Napisanych postów 63501 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543543
prosiak666
mialem 2 letni rozbrat z silownia i troche wypadlem z tematu, jak tesc z nexipharma? w co obecnie warto zainwestować?

Platinium
BM
Bioniche
Malay
DB Pharma

weit
Cześć
Z jakiej firmy NPP polecicie? myślę o Medi-Tech albo Bioniche. Z żadnej nie mailem jeszcze NPP

Bioniche npp brałem ostatnio, git.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3292 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73104
weit
Cześć
Z jakiej firmy NPP polecicie? myślę o Medi-Tech albo Bioniche. Z żadnej nie mailem jeszcze NPP

Bioniche jest OK, medi-tech nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 238 Wiek 40 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 1472
lodzianin1
Aliorsfd2
lodzianin1
Jeśli jesteś zadowolony z labu to na nim zostań,pozostałe dwie pozycje też będą ok

Z Egzo jestem zadowolony dziala dobrze, ale tutaj dawka mixa to 250 a kusi ten T-400 DNA. A ten Vedipharma w sumie najdrozszy ktos cos bierze moze z tego co zapytalem?

T400 fajna sprawa ze względu na stężenie

Moj kolega to leci i bardzo chwali

JurnyDziadek
U mnie leci enan DNA, a to sa wyniki kolegi - leci T-400 DNA 2ml tygodniowo starszy ode mnie bo 43lata waga 109kg

3
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3292 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73104
Nie ten dzial ale wyglada OK. To wino sie nie oddziela i wchodzi gladko nawet przez cienkie igielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 2027
10 tyg z NPP bite Dna i BM, bez różnicy, oba działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248902
tjjoker
Bije ktoś testy z Malaya ? Jakieś opinię

Daruj sobie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 2677 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38384
ostatnio malay jakis taki nizszy sredniak mozna powiedziec wzgledem innych rodzimych produkcji
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2176 Napisanych postów 1973 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39313
weit
Cześć

npp bioniche bite dzialalo dobrze,

JurnyDziadek
luk321
Witam brał już ktoś test cypio z Dna labs jakieś opinie ,jakiś dyskomfort po strzale?

Enan deka bez bolu, leci juz jakis czas.

wczoraj poszlo pierwszy raz 1,5ml masterow DNA + 2ml soku z BM, bez problemu w trakcie i po inj
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 481
Ladny wynik tego T-400. Bede wybieral miedzy Egzogenem co lecialem teraz a DNA wlasnie thx.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1