SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1118877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 309 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5393
Szczerze to ja tez wole takie po 40 :) jest jedna taka Pani od zabiegow gdzie moja mloda chodzi na wizyty I powiem ze jak ostatnio sie prezyla w spudnice a robila to specjalnie zeby tylko uwage na nia zwrocic takie kobiety wiedza co dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7055 Napisanych postów 5791 Wiek 51 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 165712
Gubi83
Szczerze to ja tez wole takie po 40 :) jest jedna taka Pani od zabiegow gdzie moja mloda chodzi na wizyty I powiem ze jak ostatnio sie prezyla w spudnice a robila to specjalnie zeby tylko uwage na nia zwrocic takie kobiety wiedza co dobre

PL realia - czyli co warto brać :) Żeby tylko tu nie zaglądały młode kobiety, bo zaraz make up będzie w celu postarzania, producenci botoksu pójdą z torbami, a ja wymyślę maść na zwiększenie zmarszczek i będę bogaty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 309 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5393
Inwestuje w ciemno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48006 Napisanych postów 295632 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444032
Dobra panowie koniec spamowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7376
Bierze ktoś aktualnie albo brał propa z DNA będzie działał czy lipa u mnie olej gęsty ciemny i strasznie śmierdzący ten olej takiego propa to jeszcze nigdy nie maiłem żeby tak olej walił mieliście tak frytek na tym nie będę smażył żebym się przyjmował zapachem ale bije po nosie ładnie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8453 Napisanych postów 14487 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315796
U mnie propa bija i nikt nie narzeka. W sumie najpopularniejssy prop teraz. Sam bije enana i master e. I cos tam dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7055 Napisanych postów 5791 Wiek 51 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 165712
lucek222
Bierze ktoś aktualnie albo brał propa z DNA będzie działał czy lipa u mnie olej gęsty ciemny i strasznie śmierdzący ten olej takiego propa to jeszcze nigdy nie maiłem żeby tak olej walił mieliście tak frytek na tym nie będę smażył żebym się przyjmował zapachem ale bije po nosie ładnie hehe

Ja obecnie cypio i master e z DNA, ale nie śmierdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 379 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2148
Dlugi tren i cypek DNA tez zero takich problemow.

Zaucha
Kolezanka rozglada sie za dobrym clenem co jest teraz dobrego na rynku?

Wrzucilem clena SKY i sprawdza sie, wczesniej kolega tez bral i rowniez zadowolony z jego dzialania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11828 Napisanych postów 61902 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 712525
lucek222

Dobry prop , biłem osobiście...kolorem czy zapachem kompletnie się nie sugeruj bo to nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o działanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 454 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2649
Zaucha
Kolezanka rozglada sie za dobrym clenem co jest teraz dobrego na rynku?

Dzieki wszystkim za opinie. Wiekszosc z wymienionych clenow do ogarniecia.

Dna
Sky
Biosira
Db pharma

Ktory z tej listy polecic kolezance?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

BF