SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
oskar321123
Endogenic ogolem jak fla mnie to gowno nie dzialajace


Dla Ciebie Zivafert to też dziadostwo więc może daruj sobie przygodę z dopingiem i spróbuj origami?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 338
Nie pierwszy raz widze komentarz gdzie wiekszosc twierdzi że Endogenic to wypimpowane g**** w dodatku zareklamowany przez stronkę z wynikami co daleko odbiega od rzeczywistosfi. Co do Zivafertu stwierdziłem że na mnie nie zadziałał i tyle a nie że dziadostwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tom2116
Panowie jaki primabolan pewny mam dostęp do swisschem pharma ,melia i vertexa w który celować ?


Vertex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Retro Klasyk
Jak obecnie stoi HCG od Imperiala? Skuteczna tak samo jak Actiza?


Tak samo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
e-lite
Retro Klasyk
Jak obecnie stoi HCG od Imperiala? Skuteczna tak samo jak Actiza?


Tak samo


Dla mnie HCG imperial lepsze
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
oskar321123
Endogenic ogolem jak fla mnie to gowno nie dzialajace


Jezeli każdy kogo znam wbijał ich hgh i każdy zadowolony to nie wiem jakiego endogenica macie :D
3

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Jeśli oceniacie działanie HCG po bólu jaj na następny dzień to jesteście po prostu niedoinformowani, mówiąc grzecznie. Ile razy będę czytał, że po HCG X to taka petara, że torba się do gaci nie mieści? Jeden pisał, że tak jajo bolało, że dwa dni ibuprom łykał jak cukierki bo aż wykręcało.

Polecam zapoznać się z działaniem środka, później komentować. Hcg Magnus, Imperial, Actiza, AC, Luna - o tych tu przed chwilą była mowa. I uwaga! Te wymienione tu HCG wszystkie działają :) Pimperzy - zajmijcie się rozwojem swojej marki zamiast farmazonić na innych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39821
A co można czuć na HCG? Bije na noc to rano namiot stoi, ale równie dobrze może to być od innych środków xD wywali jakiegoś syfa na plecach od estro ale równie dobrze może test akurat aromatyzowac xD
Ziomka odblokowywalem na ziva aptecznym, wbił łącznie 10000ui wyniki macie niżej xD i on też nic nie czuł bijąc 1333ui

1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
No według wielu tu ekspertów to po niektórych HCG to torba chce ekspolodwać czyli hcg działa. A jak jaja nie bolą to gips w środku.
Takie durne gadanie to tak jakbym napisał, że wczoraj wbiłem 1ml teścia i na drugi dzień rano nie obudziłem się 5 kg większy, czyli test musi być lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
Ja biłem po 5000 jm apteki jednorazowo i nigdy nic nie czułem no może poza namiotem nocnym ,a troche hcg już wbilem w życiu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium