SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Blazkobb
Krgg
Ziki skąd pewność primy?



Latały badania już chyba wszystkich środków Monstera i wszystko siedziało, łącznie w primą. Na plus Monstera też jest to, że teraz co trzeci dill ma w ofercie ten lab :P



Zmieniony przez - Blazkobb w dniu 2023-09-27 15:05:02


Najgorsze możliwe argumenty . Bo każdy dilu ma - no fakt to na czym ma największą przycinkę musi być najlepsze
Bo badania na forach latały ....to zbyt łatwe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
Egon33
Blazkobb
Krgg
Ziki skąd pewność primy?



Latały badania już chyba wszystkich środków Monstera i wszystko siedziało, łącznie w primą. Na plus Monstera też jest to, że teraz co trzeci dill ma w ofercie ten lab :P




Zmieniony przez - Blazkobb w dniu 2023-09-27 15:05:02


Najgorsze możliwe argumenty . Bo każdy dilu ma - no fakt to na czym ma największą przycinkę musi być najlepsze
Bo badania na forach latały ....to zbyt łatwe


Są badania, biją to zawodnicy, coraz więcej osób tym handluje bo nikt nie narzeka na towar to jakie argumenty są niby dobre? Bo teraz jest taka moda na to, że jak ktoś zbada towar i wychodzi okej to jest ból dupy, że pewnie fejk jakiś. Kup i zbadaj samemu, wtedy masz pewność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
Androchem też dzisiaj nawet dziecko kupi bo świetny dostęp. Tak samo Panax czy Ions. Dobry towar to dill kupuje hurt bo wie, że ładnie zejdzie, proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Blazkobb
Egon33
Blazkobb
Krgg
Ziki skąd pewność primy?



Latały badania już chyba wszystkich środków Monstera i wszystko siedziało, łącznie w primą. Na plus Monstera też jest to, że teraz co trzeci dill ma w ofercie ten lab :P






Zmieniony przez - Blazkobb w dniu 2023-09-27 15:05:02


Najgorsze możliwe argumenty . Bo każdy dilu ma - no fakt to na czym ma największą przycinkę musi być najlepsze
Bo badania na forach latały ....to zbyt łatwe


Są badania, biją to zawodnicy, coraz więcej osób tym handluje bo nikt nie narzeka na towar to jakie argumenty są niby dobre? Bo teraz jest taka moda na to, że jak ktoś zbada towar i wychodzi okej to jest ból dupy, że pewnie fejk jakiś. Kup i zbadaj samemu, wtedy masz pewność :)


badania i zawodnicy bija to drugie to najlepszy argument, jak startowalem w zawodach to jestem zawodnikiem? i bilem wtedy bioniche - nie mialo tutaj swietnych opinii, vermodje - mialo ch**owe i bile tez zanizone galaxy, ktore wiedzialem, ze bylo zanizone i tez badania byly i pokazywaly ze zanizone, ale mialem w dobrej cenie to bilem, jak bym mial dojscie i szmal, to napewno bym wzial cos pewniejszego jak piszesz, 100% pewnosc jest wtedy, jak wezmiesz wiekszy zapas i wyslesz jakas probke z rzutu na badania, po internecie lata wiele rzeczy a ile z tego jest prawda?


ps. ten monster lab ma na etykiecie takie M jak monstery energy drinki ?

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/27/2023 3:45:42 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
ziki2000
Mi też zawsze vertex parę rakietek pęka
Wolę 10ml flaszki :)

Najbardziej to chodzi o wygodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
lordknaga
Blazkobb
Egon33
Blazkobb
Krgg
Ziki skąd pewność primy?



Latały badania już chyba wszystkich środków Monstera i wszystko siedziało, łącznie w primą. Na plus Monstera też jest to, że teraz co trzeci dill ma w ofercie ten lab :P







Zmieniony przez - Blazkobb w dniu 2023-09-27 15:05:02


Najgorsze możliwe argumenty . Bo każdy dilu ma - no fakt to na czym ma największą przycinkę musi być najlepsze
Bo badania na forach latały ....to zbyt łatwe


Są badania, biją to zawodnicy, coraz więcej osób tym handluje bo nikt nie narzeka na towar to jakie argumenty są niby dobre? Bo teraz jest taka moda na to, że jak ktoś zbada towar i wychodzi okej to jest ból dupy, że pewnie fejk jakiś. Kup i zbadaj samemu, wtedy masz pewność :)


badania i zawodnicy bija to drugie to najlepszy argument, jak startowalem w zawodach to jestem zawodnikiem? i bilem wtedy bioniche - nie mialo tutaj swietnych opinii, vermodje - mialo ch**owe i bile tez zanizone galaxy, ktore wiedzialem, ze bylo zanizone i tez badania byly i pokazywaly ze zanizone, ale mialem w dobrej cenie to bilem, jak bym mial dojscie i szmal, to napewno bym wzial cos pewniejszego jak piszesz, 100% pewnosc jest wtedy, jak wezmiesz wiekszy zapas i wyslesz jakas probke z rzutu na badania, po internecie lata wiele rzeczy a ile z tego jest prawda?


ps. ten monster lab ma na etykiecie takie M jak monstery energy drinki ?

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/27/2023 3:45:42 PM


Nie wiem jaką dzisiaj Monster ma szatę graficzną. Możesz bić kolego co chcesz, ja wydałem swoją opinie. Tylko zastanawia mnie w takim razie co jest według was dobrym argumentem w takim razie? :D jak kolega z osiedla z dużą ręką powie, ze towar kopie jak bimber szwagra? Jakoś złej opinii na tym forum tez o tym labie nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94505 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Dla mnie wykladniekim jest jak firma jest od lat na rynku ,a nie nowości pierwsze 3 partie ładnie nadypane później prop we wszystkim kasa przycieta i zmiana nazwy.takich firm już było dziesiątki, nie pisze tutaj o monsterze bo nawet tego na oczy nie widziałem szczerze tylko ogólnie o rynku saa
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Monster to jedynie energy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94505 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
modlic
ziki2000
Mi też zawsze vertex parę rakietek pęka
Wolę 10ml flaszki :)

Najbardziej to chodzi o wygodę.



Dokładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Wchodzi krzak na rynek i od czego zacznie żeby cokolwiek sprzedać ??? A no klakierzy piszą na forach że to nowy lab i biją go zawodowcy w całym kraju , trzeba też wydrukować jakieś fake badania żeby se latały po necie czy też wykosztować się w najlepszym wypadku i zrobić badania legitne ale wybranych partii , cenę dać konkurencyjną do innych żeby sebixy brały i reszta jak Lodziak pisał ... Tak że kolego Blazkobb podałem ci receptę oczywistą na wejście na rynek z nowym shitem która wg ciebie to potwierdzenie na legitność towaru bo argumenty te same tylko znaczenie inne....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium