SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
prz1993
Bez przesady, teraz już każdy dobry lab ma dobrą oxe. I panax i vertex są bdb.


I do tego nie musi być droga ale wiadomo jak jest z cenami
rynkowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3689 Napisanych postów 3131 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16535
franekyeti
Brałem jeszcze mt2 z andro też było git. Fajne libido mam po tym ale i blok na apetyt po strzale nic zjeść nie mogę. No i mam tendencję do powstawania pieprzyków sporo mi się wysypało, niektóre już na stałe. Stwierdziłem że gra nie warta świeczki, w moim przypadku.


Np u mnie MT2 wgl nie blokuje apetytu . Ale działać działa

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Letrozol z gorillaz pharmacy dalej dobry?

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
seremene
Letrozol z gorillaz pharmacy dalej dobry?

O ile się nie mylę to ich zawinęli,więc przesyłki od nich raczej się nie doczekasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9206
seremene
Letrozol z gorillaz pharmacy dalej dobry?


lepiej nic nie zamawiaj bo z tego co wiem to '' mogą nie mieć możliwości realizacji zamówienia'' :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
seremene
Letrozol z gorillaz pharmacy dalej dobry?


Takie rzeczy to tylko apteka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
franekyeti
Brałem jeszcze mt2 z andro też było git. Fajne libido mam po tym ale i blok na apetyt po strzale nic zjeść nie mogę. No i mam tendencję do powstawania pieprzyków sporo mi się wysypało, niektóre już na stałe. Stwierdziłem że gra nie warta świeczki, w moim przypadku.


Bo pewnie biles MT w ciagu dnia. Od zawsze zaleca sie bicie MT przed samym snem Wtedy ten wir w brzuchu czy jak u Ciebie brak apetytu nie jest tak uciazliwe.
Osobiscie rowniez nie wyobrazam sobie inaczej bic, bo tez siie niekomfortowo czuje po wbiciu.


SwiderSSJ
Jaka oxa teraz dobra? Vertex dalej ok?


Dobry wybor, Vertex ma bardzo dobra oxe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Z tego co wiem to mt2 zaleca się bić przed opalaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
Nie ma znaczenia. Powbijaj inaczej i zobaczysz Chyba ze jakas moda nowa przyszla napedzona przez infu.
Lata w stecz zawsze zeby uniknac tych saidow po inj MT zalecalo sie zawsze bicie przed samym snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Ja bije 2 razy dziennie a mniejsza ilość bo po 1 mg mnie muliło
Teraz rano wbilem 0.5 i na słońcu leżakuje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium