SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4006074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24929
O kur** tego jeszcze nie grali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63903
Haha

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Trzeba przelać sok do szejkera i mieszać tak żeby się równo rozłożyło:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469837
Dziwne wg mnie powinno mocniej klepać bo teść opada na dno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387304
Marian 87.
Dziwne wg mnie powinno mocniej klepać bo teść opada na dno


jw. napisane, proch opada na dno ( tak samo jak np. monochydrant kreatyny w szejkerze ) i te zlewki i fusy z dna butli, powinny robic jak najlepiej.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1934 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44079
A skąd macie pewność ? W jakiej temp to jest robione i gdzie ? To towar z piwnicy.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387304
Blacha.
A skąd macie pewność ? W jakiej temp to jest robione i gdzie ? To towar z piwnicy.


z tym jak to jest robione, jest tak samo jak z badaniami ile srodka jest w srodku, albo robisz to sam albo 'masz nadzieje' ze wszystko jest ok.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Najgorzej jak masz miksa i źle go pan janusz wymieszał w piwnicy, wtedy za każdym pociągnięciem pobierasz jeden estr
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62191
Psycho Dad
Najgorzej jak masz miksa i źle go pan janusz wymieszał w piwnicy, wtedy za każdym pociągnięciem pobierasz jeden estr


To ja chyba dzisiaj wbiłem mixa i czuję, że zaciągnąłem samego propa!!!

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 109 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2704
Merck genetics? Ktoś zna, stosował? Jestem w Wielkiej brytani mam dojscie tylko do tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium