SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 652 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22574
O kur** tego jeszcze nie grali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1011 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61645
Haha

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 242 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7729
Trzeba przelać sok do szejkera i mieszać tak żeby się równo rozłożyło:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2168 Napisanych postów 8928 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 461666
Dziwne wg mnie powinno mocniej klepać bo teść opada na dno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 4022 Napisanych postów 14072 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374427
Marian 87.
Dziwne wg mnie powinno mocniej klepać bo teść opada na dno

jw. napisane, proch opada na dno ( tak samo jak np. monochydrant kreatyny w szejkerze ) i te zlewki i fusy z dna butli, powinny robic jak najlepiej.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1917 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43714
A skąd macie pewność ? W jakiej temp to jest robione i gdzie ? To towar z piwnicy.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 4022 Napisanych postów 14072 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374427
Blacha.
A skąd macie pewność ? W jakiej temp to jest robione i gdzie ? To towar z piwnicy.

z tym jak to jest robione, jest tak samo jak z badaniami ile srodka jest w srodku, albo robisz to sam albo 'masz nadzieje' ze wszystko jest ok.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 3123 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27245
Najgorzej jak masz miksa i źle go pan janusz wymieszał w piwnicy, wtedy za każdym pociągnięciem pobierasz jeden estr
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 316 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59841
Psycho Dad
Najgorzej jak masz miksa i źle go pan janusz wymieszał w piwnicy, wtedy za każdym pociągnięciem pobierasz jeden estr

To ja chyba dzisiaj wbiłem mixa i czuję, że zaciągnąłem samego propa!!!

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 86 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1609
Merck genetics? Ktoś zna, stosował? Jestem w Wielkiej brytani mam dojscie tylko do tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

kizzers krem