SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
Michass90
Arikes
IPEX lab ktoś próbował? Jakie opinie? Mogę wstawić tu zdj flakonu lub na priv


Ja tylko widziałem to bo ktoś gdzieś wstawil i pytal o opinię podobno podróbka androxen ?


Takie krążą pogłoski że grafika andro i może sok też podobny
Przybijemy zobaczymy. Napiszę jak wejdę na ipexa jak się sprawdza

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Raki wynalazek jak Remedium Tura, ktoś jadł? Znajomy się interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Jest 4 dzień na Antku z androchemu ( okrągłe fioletowo-rozowe tabletki z bateryjki ) w dawce 100mg dziennie ( 2x25 rano i 2x25mg wieczorem ) i nie wiem czy jest ok i czego się spodziewać i kiedy . Nie czuję skoku estro , nic nie czuje . Tydzień wystarczy żeby się wkręcił czy zmienić n inny lab bo mam jeszcze Vertex i Nexium .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
Jak oceniacie lab androx i quality Labs ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Pięknymłody
Jest 4 dzień na Antku z androchemu ( okrągłe fioletowo-rozowe tabletki z bateryjki ) w dawce 100mg dziennie ( 2x25 rano i 2x25mg wieczorem ) i nie wiem czy jest ok i czego się spodziewać i kiedy . Nie czuję skoku estro , nic nie czuje . Tydzień wystarczy żeby się wkręcił czy zmienić n inny lab bo mam jeszcze Vertex i Nexium .

Przecież Antek to nie Mietek żeby ci estro wyebalo

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94502 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669159
AC nie barwi już tabletek długo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
lodzianin1
AC nie barwi już tabletek długo


To co ja mam , kupiłem to z rok temu i tak nie mogłem się zabrać za niego . Bateryjka bardzo podobna do tego co lata na necie w grafikach i różowato fioletowe tabsy...do kibla w takim razie i szamać vertexa czy Nexium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
LevelPl
Pięknymłody
Jest 4 dzień na Antku z androchemu ( okrągłe fioletowo-rozowe tabletki z bateryjki ) w dawce 100mg dziennie ( 2x25 rano i 2x25mg wieczorem ) i nie wiem czy jest ok i czego się spodziewać i kiedy . Nie czuję skoku estro , nic nie czuje . Tydzień wystarczy żeby się wkręcił czy zmienić n inny lab bo mam jeszcze Vertex i Nexium .

Przecież Antek to nie Mietek żeby ci estro wyebalo


Przecież te legendarne przyrosty po Antku to wszystko woda więc jak estro nie ciągnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
Sarmy Gw Cardarine i Ostaryna kiedy włączyć do cyklu enana od razu czy może jak się rozkręci enan/cypio ? Myślę żeby włączyć je w 10 tyg że względu na właściwości. Jak myślicie? Jak stosowaliscie?

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Że względu na jakie właściwiwosci chcesz np. Gw dorzucic że chcesz tyle czekać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium