SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25488 Napisanych postów 259801 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331659
Proszę bez zdjęć w tym temacie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3820 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 07:31:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25488 Napisanych postów 259801 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331659
Z pregnylem poszaleli
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
platinum/malay orale trzymaja poziom?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 720 Napisanych postów 1169 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18800
Platinium śmiało mozesz brać , z Malay brak styczności

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 403 Wiek 80 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6696
Z Malaya biorę propa strasznie boli dupa z 3 dni po strzale, po propie z Galenika nie mam takich objawów ale działa

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Prop galenika? Nie widzialem tego jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7629
No Galenika to kiedys sporo lat temu bardzo dobra farmaceutyczna firma jeden z najlepszych testow jakie wtedy dostalem enan/prop....lux petarda byly
ale to bylo kilka lat temu
teraz wogole tego nie widzialem a i pewnie dostac ori. to trzeba samemu wyciagnac z apteki gdzies po za granicami Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13161 Napisanych postów 63511 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543585
Tylkoprawica
platinum/malay orale trzymaja poziom?????

Możesz być spokojny o jakość.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 267 Napisanych postów 425 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 320645
dmq92
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 07:31:52

Biłem długo ovigil, też "badałem jak inni, estro wywalało, przy dużych dawkach jaja puchły" Wszystko jak u innych, dziw, że kiedy się schodzi z bomby na odblok, to przestaje działać. Zresztą to nie jest rHCG, tylko HCG, ciekawe skąd shree ma mocz ciężarnych kobiet, trzymają kobiety w klatkach, buhaj gania i ładuje w glory hole hurtowo, czy chodzą po ulicy i od kobiet z brzuchem zbierają mocz?
Nie znam nikogo kto się odblokował na shree, mowa o osobach, które jakiś czas siedzą na bombie, a nie po 16tyg. Ja tam w dupie mam, 3paczki ovi zamiast 1 pregnylu nadal mnie nie przekonuje.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1