SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
meirii
Vertex / IONS orale trzymają poziom? Jest co ma być? W szczególności Oxa.


Tak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Z vertexa jadłem meridie i jeśli sibu działa super to o resztę orali byłbym spokojny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Mumin222
Z vertexa jadłem meridie i jeśli sibu działa super to o resztę orali byłbym spokojny.


Właśnie apropo sibu. Na jakiej zasadzie to działa jeśli chodzi o apetyt? Noi to hanuje wychwyt zwrotny serotoniny dopaminy i noradrenaliny... To brzmi jak super antydepresant. Jak się na tym czułeś?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Świetnie. Energia cały dzień jak po kresce.apetyt wyłączony, świetna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
e-lite
meirii
Vertex / IONS orale trzymają poziom? Jest co ma być? W szczególności Oxa.


Tak


Vertex i Ions pewniaki, oxa jedzona i badania też były na forum lub gdzieś w necie, nawet chyba sobie zapisywalem na kompie musialbym poszukać. A sibu vertexa badania na ich stronie nawet sa, w moim otoczeniu wsród babeczek te sibu na ten moment najbardziej popularne i polecane.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Vertex okej. Oxa trybi jak trzeba
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2008
meirii
Oczywiście że można zrobić 450 w 1ml
A druga sprawa clen Maximusa działa. Także myślę że inne też będą chulać.




Na razie miałem styczność od Maximusa Symex, Clomid, Cypio. Wszystko działało jak trzeba i potwierdzone badaniami.
Cypek Maximusa jak się skończył przeszedłem na inną firmę i ten drugi miałem wrażenie, że działa trochę lepiej.. ale to niewielka różnica była.

A jesteś w stanie coś powiedzieć, lub może ktoś jest w stanie coś powiedzieć, na temat długiej deki i boldka od Maximusa?

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
Maximus pharma,gen medicals,Viking Labs, coś warte ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
meirii
Vertex / IONS orale trzymają poziom? Jest co ma być? W szczególności Oxa.


Vertex oxa ale i ogólnie orale bardzo dobre mają. GH od nich wbijem już sporo i zawsze też było ok.

Wellona Pharma bolda wbijał ktos ostatnio ? prop, npp, deka, enan od nich wbijane w ostatnim czasie i polecam.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium