SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45764
Proviron ze swissa jest okej, Kolega bierze obecnie i mowi ze dobry towar.
1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Boski Lolo
dostępne nexium ions vertex genamed swiss malay ceny bardzo podobne, i tu moje pytanie możecie mi podzielić laby od najlepszego do najgorszego



Wszystko bez malaya masz pewne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 68 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2527
Slaby proch to sie dostaje jak sie ma kontakt do lba chinczyka. Napisze tak Sa firmy legalne ktore sprzedaja na fakture towar i stamtad sie bierze towar a nie od kulawego chinczyka z whatsapa. Wtedy masz proszek jakosci farmaceutycznej do hvja kiedy wy zrozumiecie... Wszystko badane he co wiecej . d****i z AZ wyj**al taki wlasnie kulawy chinczyk a tacy kvrwa fifa rafa... k***a to jest legalne tam jak w pl cukier. Sa firmy . mozesz jechac obejrzec biuro i produkcje. To nie jest tak ze chinczyk robi sobie proch w domu w syfiastych warunkach . A tak mysli 99% koksow... Nie da rady zrobisz proszkow bez specjalistycznych maszyn za grube mln $ . Dlatego skonczice p******ic bo tego sie sluchac nie chce. Wszystko kwestia dojscia.




Zreszta za chwile glosowanie o podpiecie SAA z drugs i beda europejskie kary za sAA
Wtedy zaplaczecie jak za pare butli tescia bedzie grzywna i zawiasy i wszystko przeliczane na porcje jak teraz z z grama trawy 10 porcji



Zmieniony przez - opel w dniu 2019-08-06 00:58:27
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 68 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2527
e-lite
Boski Lolo
dostępne nexium ions vertex genamed swiss malay ceny bardzo podobne, i tu moje pytanie możecie mi podzielić laby od najlepszego do najgorszego



Wszystko bez malaya masz pewne


niestety malay sa podrobki identyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
opel
Slaby proch to sie dostaje jak sie ma kontakt do lba chinczyka. Napisze tak Sa firmy legalne ktore sprzedaja na fakture towar i stamtad sie bierze towar a nie od kulawego chinczyka z whatsapa. Wtedy masz proszek jakosci farmaceutycznej do hvja kiedy wy zrozumiecie... Wszystko badane he co wiecej . d****i z AZ wyj**al taki wlasnie kulawy chinczyk a tacy kvrwa fifa rafa... k***a to jest legalne tam jak w pl cukier. Sa firmy . mozesz jechac obejrzec biuro i produkcje. To nie jest tak ze chinczyk robi sobie proch w domu w syfiastych warunkach . A tak mysli 99% koksow... Nie da rady zrobisz proszkow bez specjalistycznych maszyn za grube mln $ . Dlatego skonczice p******ic bo tego sie sluchac nie chce. Wszystko kwestia dojscia.




Zreszta za chwile glosowanie o podpiecie SAA z drugs i beda europejskie kary za sAA
Wtedy zaplaczecie jak za pare butli tescia bedzie grzywna i zawiasy i wszystko przeliczane na porcje jak teraz z z grama trawy 10 porcji




Zmieniony przez - opel w dniu 2019-08-06 00:58:27


Z tej ostatniej twojej wypowiedzi wynika że z jakiejś milicji obywatelskiej jesteś i pewnie cały dzień w oknie przesiadujesz, jesscze z pewnością rudy jesteś, a co w tym fajnego pajacu??? Jeśli wejdzie szkodzi na wszystkim i mega kary dla chłopaków, idz ty się utop w kałuży....

Sorry za spam ale gość ma głowę zj**aną do potęgi...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Booyaches
Jaki prop najpewniejszy teraz? Alchemia, malay, bm pharmaceuticals czy medi-tech?


Z podanych propkow BM bym bral .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9107
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)

IONS sprawdzony śmiało można wbijać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15647 Napisanych postów 17738 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194826
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)

Oba laby bdb, bierz co tanńsze albo według upodobań amp/vial
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fredka
Hej w ktory lab najlepiej celowac? Mam do wyboru npp, prop i tren a albo IONS albo MELIA :)


Ions brałem , wiec mogę Ci śmiało polecić
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium