SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42864
Tocja chyba dostaje Dna fake bo oxa to meta,wins 60mg po 3tyg placebo,jedynie testy cos dzialaja,ja wiecej tego nie dotkne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3820 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Nelsonek1987
Tocja chyba dostaje Dna fake bo oxa to meta,wins 60mg po 3tyg placebo,jedynie testy cos dzialaja,ja wiecej tego nie dotkne

Podaj nr partii tej oxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
arek.z90
Jaki jeszcze lab oprócz Malay nie rozpuszcza w dieslu metki inj?
Dawałem jako pw i dopóki miałem Malay było ok, a teraz brak dojścia i dostałem już drugi raz inny lab. Śmierdzi nawet zamknięte, a po w wbiciu w ustach czuć smak diesla.

Ions po 100mg, nexium i genamed po 50mg. To masz same sprawdzone laby. Inna sprawa, że te metki to zazwyczaj smierdza

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 25.07.2019 09:40:04
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 82 Wiek 39 lat Na forum 84 dni Przeczytanych tematów 599
Smoczek17
Jak to jest z tym DNA tutaj wszyscy chwala a na konkurencyjnym forum hejt jak nie wiem co. Działają testy, npp i Master?

Od siebie moge powiedziec ze cypek i dlugi tren dobrze sie spisuje takze dobrze oceniam DNA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3525 Napisanych postów 3366 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 140135
Krzychu79
arek.z90
Jaki jeszcze lab oprócz Malay nie rozpuszcza w dieslu metki inj?
Dawałem jako pw i dopóki miałem Malay było ok, a teraz brak dojścia i dostałem już drugi raz inny lab. Śmierdzi nawet zamknięte, a po w wbiciu w ustach czuć smak diesla.

Ions po 100mg, nexium i genamed po 50mg. To masz same sprawdzone laby. Inna sprawa, że te metki to zazwyczaj smierdza

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 25.07.2019 09:40:04

Czyli zostaje tylko Malay ? Po tych też łapie kaszel z opisów coś jak po trenie.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3820 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Nic nie lapie a meta zawsze j**ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3525 Napisanych postów 3366 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 140135
Mnie łapie. Trenu nie brałem, ale jak czytam opisy, gdzie ktoś opisuje ten kaszel to właśnie taki mam po tych "metkach". Ta z Malay nie śmierdzi.

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2019-07-25 10:15:58

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie spotkalem sie. Kaszel moze zlapac po kazdym srodku jak sie dostanie do krwiobiegu. Posmak w ustach na srodkach na wodzie to standard. Bo antku i srodkach base u mnie norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1451 Napisanych postów 11813 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151755
GwiazdekTorun
Smoczek17
Jak to jest z tym DNA tutaj wszyscy chwala a na konkurencyjnym forum hejt jak nie wiem co. Działają testy, npp i Master?

Od siebie moge powiedziec ze cypek i dlugi tren dobrze sie spisuje takze dobrze oceniam DNA.

Nie wiem dlaczego ktoś jeszcze traktuje tamto forum poważnie,
to miejsce w którym oxa to dalej zloty, święty grall, dostępny tylko dla wybranych
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wygląda na to że tylko ja jestem wierny sfd, bo nawet tam nie zaglądam...no może gdy coś w Googlach wyskoczy raz na 2 miesiące :) Ech...niewierni ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1