SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868864
No tu też się zgodzę jednak co do wiarygodności tych badań - jak mówię, niech każdy uważa jak chce.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2022-03-26 15:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Zemial
prz1993
Bo tak jest. Ja wierzę w to, co wiem kto wysyłał do badania. Co do tej strony to już pisałem że robili wały, bodajże z gh androchemu wyszło, gdzie celowo zaniżyli wynik. Producenci andro potem sami doszli do tego. Ale kto chce niech łyka, ja już się nie wypowiadam co do tych badań.


I to potwierdza wiarygodność i solidność Andro. Tego samego można oczekiwać po actizie czy tym co dziś się pokazało. Jak już wspomniałem, skoro mają pewny towar to w mig obalą oskarżenie, a kilka takich akcji i cała ekipa zostanie zdyskredytowana
Jeśli tego jednak nie zrobią, to znaczy że im na klientach nie zależy, a ci "badacze" cel osiągnęli. Proste


actiza to ma takie zejscie ze mają wywalone w hejterów taka prawda ,tak powiedzmy na 50 osób ktorym pomagałem przy cyklach/pct ostatnio to 45 bije actizę
i co udowadniać gnoją którzy już kolejną stronę tworzą z fabrykowanymi badaniami ? uwierzy w to taki sam idiota który uwierzył w badania mini koxa z hgh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868864
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
W przyszłym tyg musze się zorientować kto bada hcg ( bo nie dawno nie było takiej mozliwosci) i sam sobie ie przebadam jedno hcg jednej firmy bo Pregnylu mi 3 szt zostały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
lodzianin1
W przyszłym tyg musze się zorientować kto bada hcg ( bo nie dawno nie było takiej mozliwosci) i sam sobie ie przebadam jedno hcg jednej firmy bo Pregnylu mi 3 szt zostały

Daj znać, może jakaś składeczka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
można to wysłalo by się actize własnie i andro 10.000 jm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
lodzianin1
Zemial
prz1993
Bo tak jest. Ja wierzę w to, co wiem kto wysyłał do badania. Co do tej strony to już pisałem że robili wały, bodajże z gh androchemu wyszło, gdzie celowo zaniżyli wynik. Producenci andro potem sami doszli do tego. Ale kto chce niech łyka, ja już się nie wypowiadam co do tych badań.


I to potwierdza wiarygodność i solidność Andro. Tego samego można oczekiwać po actizie czy tym co dziś się pokazało. Jak już wspomniałem, skoro mają pewny towar to w mig obalą oskarżenie, a kilka takich akcji i cała ekipa zostanie zdyskredytowana
Jeśli tego jednak nie zrobią, to znaczy że im na klientach nie zależy, a ci "badacze" cel osiągnęli. Proste


actiza to ma takie zejscie ze mają wywalone w hejterów taka prawda ,tak powiedzmy na 50 osób ktorym pomagałem przy cyklach/pct ostatnio to 45 bije actizę
i co udowadniać gnoją którzy już kolejną stronę tworzą z fabrykowanymi badaniami ? uwierzy w to taki sam idiota który uwierzył w badania mini koxa z hgh


Andro nie ma wywalone na klientów i dowodzi swojej solidności. Choć mam znacznie drożej gh andro, czasem jak mnie fantazja poniesie to kupię kulka boxow, właśnie dlatego, dlatego że dbają o wizerunek nie tylko jakością towaru, ale potrafią ja udowodnić. Więc gadanie, że actiza ma wywalone na hejterow, to ma wywalone na klientów, ale to się przekonamy, mam nadzieję, że zaraz pojawia się badania dementujące to. Bo actize lubię i pępków też sporo od nich przybilem, dostęp mam, szkoda mi z tego rezygnować. A nie będę placebo walił, bo 100 osób ma forum twoerso l, że ktoś tam oszukuje. Minikox miał do dyspozycji dziwny lab i te wyniki wyglądały tak jakby po prostu odsypal proch, tutaj wątpliwości takich mieć nie można


Dwa co do dowodów anegdotycznych, to wyżej się odniosłem do tego. Dowody anegdotyczne, że działa bo czuje, że dziala, bo pct poszło potwierdza, że hcg jest, a nie ile jest. To ile jest pokazuje badanie.
Tak się składa, że w przeciwieństwie do "ale mi jaja spuchły", badanie hplc nie jest religia, nie potrzebuje wyznawców, tym bardziej, że lab robi fotkę przed badaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2596
Zamawiał ktoś coś z androchem.vip?? Jest wszystko jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1129 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28470
Mahler
Jest nowe przebadane HCG. Hcg Puretrig. 1138 I.U czyli 22,7%


Możesz napisać jaka partia dokładniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2596
MK 677 z Panaxa ktoś bral?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej