SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dihydroboldenone a boldenon ktos cos??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470119
U mnie znajomy aktualnie dzis szpital noga do ciecia po dhb. Ropa i sam za h**a nie chcial sciagac nameczyl sie z dreszczami goraczka i bolem az w koncu wyruszyl do szpitala. Dziura na dwa palce i saczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
no nie gadaj... wcyhodzi na to za ten srodek nie da sie poznac w 100%
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
ale jazda chyba jeszcze nie jestem gotow na takie eksperymenty :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470119
No nic milego ale ostrzegalem zeby miejsca zmienial i mowilem ze duzo osob mialo z tym problem ze wlasnie ropa sie zebrala. Sam tego ie ogarnął wiec musialo sie to skończyć wizyta w szpitalu... tak to kolo tygodnia sie meczyl z goraczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jak robi sie ropien to wole sam wbic igle z miejsca i sciagnac rope niz czekac zeby jechac do szpitala. Ulga odczuwalna z miejsca a zabieg bezinwazyjny. Bardzo czesto pomaga.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Marian 87.
No nic milego ale ostrzegalem zeby miejsca zmienial i mowilem ze duzo osob mialo z tym problem ze wlasnie ropa sie zebrala. Sam tego ie ogarnął wiec musialo sie to skończyć wizyta w szpitalu... tak to kolo tygodnia sie meczyl z goraczka

Co to wbił jeśli można wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
miejsce po inj tkliwe wrazliwe boli jest czerwone spuchniete tak to ziomek opisuje, ale mniej duzo mniej niz ja to mialem solo i dawce 1ml, czyli rozcienczanie cos daje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Kilka lat temu kupiłem tutaj w UK 1-test cyp z noble labs pomoc pierwsza w firma z tym środkiem dałem radę tylko 2 strzały zrobić bo nogę urywalo poszedł z bomby 1ml w udo to po paru dniach na szpital chciałem jechać, nogę nap*****la strasznie zrobiło się zgrubienie tak jakby poprostu tej środek nie chciał się wchlonac, ogólnie masakra dałem kolezce na testa i to samo mówił ze dupsko boli jakby mu ktoś bejsbolem zaj**al, ale ogólnie w UK popularny środek dużo osób poprostu miesza z innymi środkami i wali mniej a czesciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Jak. Ktoś chce to mogę podesłać na test bo mam 3 flakony jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masteron na libido

Następny temat

Dobor sarmow na redukcji

WHEY premium