SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dihydroboldenone a boldenon ktos cos??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ciekaw jestem jak ocenisz. Morfo i lipidy będziesz w trakcie sprawdzał?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
jaka morfologia czlowieku ponad 6godz po inj a ja dalej wyje z bolu, poszlo juz 2x 2tabsy tramalu a dupsko dalej rozrywa, sama inj nie byla bolesna i dobrze zrobiona ziomek fachura wie jak robic dobrze, sok ogrzalem w cieplej wodzie jak KLAJTA pisal ze robi, igla wyjeta i czulem tylko cieplo myslalem ze to od cieplego soku a to byl juz poczatek i dalej bylo gorzej i jest dramat, nie mam goraczki poprostu w miejsu inj nap*****la inaczej tego nie idzie nazwac lzy same leca, mroze lodem troche pomaga na noc panna przywiozla z apteki oklad do naklejania zeby mrozilo,
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Przecież z tym morfo sie nie pali. Nie napisałem, czy po pierwszym strzale będziesz robił Zrobisz po jakiś 10 strzałach Żarty na bok. Kuruj się!

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470235
Takze przypuszczenia moje sie potwierdzily... moze jednak i wsadzili tam tyle ale jak widzisz zle sie skonczylo, szykuj sie na 4-5 dni męki i oby na tym się tylko skończyło (bez ropy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
strasznie szybko zaczeło dupe urywać, aż nieprawdopodobne że prawie natychmiast po dokonaniu iniekcji

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470235
Ja mialem tak ze juz przy wtlaczaniu urwalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
czy warto dla tego srodka az tak sie meczyc ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Czy warto? odpowiedz jest wyzej.

Ja grzies zaslyszalem ze srodek trenopodobny z efektow a sidy znikome. Nie ma nic wspolnego z boldem.

Dawki o jakich slyszalem tomwlasnie przyblizone do trenu acetu czyli 75-100mg e2d

Jak juz bedzie taki co bie boli to sam sprawdze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
wlasnie tren super srodek ale te nerki i zapach chemiczny ktory sie czesto przy nim wydziela to troche az szkoda tego zdrowia, a jesli masz przez 3 dni potem nie usiasc to sie trzeba tez mocno zastanowic :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Lordwais
jaka morfologia czlowieku ponad 6godz po inj a ja dalej wyje z bolu, poszlo juz 2x 2tabsy tramalu a dupsko dalej rozrywa, sama inj nie byla bolesna i dobrze zrobiona ziomek fachura wie jak robic dobrze, sok ogrzalem w cieplej wodzie jak KLAJTA pisal ze robi, igla wyjeta i czulem tylko cieplo myslalem ze to od cieplego soku a to byl juz poczatek i dalej bylo gorzej i jest dramat, nie mam goraczki poprostu w miejsu inj nap*****la inaczej tego nie idzie nazwac lzy same leca, mroze lodem troche pomaga na noc panna przywiozla z apteki oklad do naklejania zeby mrozilo,

Ile przybiles? no i pochwal sie z jakiego labu w koncu pb?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masteron na libido

Następny temat

Dobor sarmow na redukcji

WHEY premium