SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Termogenik czy zwykły spalacz??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1079
Witam co byscie mi polecili?? Zebrało mi sie troche tłuszczyku na brzuszku no i chciał bym go spalić. I jaki rodzaj spalaczu jak coś albo jaki termogenik?? Co to jest ta Yoshimbina i czy jest skuteczna. Oraz czy lepiej efedrynka czy lepiej bez. Jestem zdrowy nie mam problemów z ciśnieniem. Za odpowiedzi z góry dziękuje
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja bym polecil kombinacjie ab-solved i H.E.A.T ale to drogo wiec oprocz diety i treningu polecam np. lipoderm-y masc na brzuch i kofeine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zwykłm spalaczu to efekty moga byc niezwykle kiepskie
jednak gwarantuj eto duze bezpieczenstwo

mega skuteczne sa termogeniki i preparaty podobnie dzialajace
lecz czesto nie obojetne dla zdrowia ( jednak bez obaw -nie zabijają)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
Wypośrodkowywując:

Termogenik ale bez eferdryny.Tu też masz wybór:Thermo fat burner Treca,Stack 2(5) M double You,Ultra Ripped Ultimate......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
biorąc pod uwagę (patrzac na twoje pytania) to że nie masz doswiadczenia ze splaczami mozesz spokojnie startować na bez efkowych dobrych spalaczach dostepnych w Polsce.
na poczatek proponuje Thermo Fat Burner Treca 90 tab (3 tab dziennie do posilkow) i ew. l-karnityne 1000-1500mg (2-3 tab treca lub 10ml vitalmaxa liquid) przed treningiem - o ile nie bedziesz sie czuł na siłach aby wytrzymać cięzki trening

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki monohydrat

Następny temat

ovopol-jak liczyc ilosc bialka?

WHEY premium