Redukcja tkanki tłuszczowej jest okresem, który wymaga od osoby trenującej dostosowania systemu żywieniowego, treningu, jak i odpowiedniego doboru suplementacyjnego, który to zapewni wsparcie regeneracyjne, pozwalające trenować na maksymalnych obrotach, pomimo panującego deficytu energetycznego. Często osoby trenujące mają problem wytrwać na diecie, gdyż niedostatek kaloryczny, powoduje u nich spadek sił, jak i motywacji do działania, co dodatkowo powiązane jest ze spadkiem emocjonalnym i złą samooceną.

Dobór odpowiedniego środka redukującego tłuszcz ma na celu zabezpieczenie nie tylko układu nerwowego przed tzw. “wypaleniem”, ale i podtrzymania aktywności metabolicznej naszego ciała, odpowiednio wspierając m.in. gospodarkę insulinową. Co ważne, suplement ten powinien wspomagać funkcjonowanie tkanki mięśniowej, zapewniając odpowiednie działania energetyzujące, które pozwolą na wykonanie pełnego treningu. Ważne jest również to, aby składniki zawarte w termogeniku, dodawały motywacji do działania i podtrzymywały chęci na wysiłek.

Produktem tego typu, który ma na celu holistyczne wsparcie organizmu osoby trenującej jest REDOX od firmy ALLNUTRITION. Stanowi on połączenie komponentów, które wykazują działanie wspomagające utratę tkanki tłuszczowej, działające zarówno lipolitycznie, jak i termogenicznie. Substancje odpowiedzialne za działania tego typu to kofeina, HCA, czy też forskolina. Wykazują one znaczną aktywność biologiczną, która to wpływa na możliwości wysiłkowe, jak i efektywność spalania tkanki tłuszczowej. Organizm, który pobudzany jest do działania, wykazuje tendencje do wykonania lepszego treningu, zwiększenia wydatku energetycznego, jak i chętniej podejmowanego wysiłku, co sprawia, że mamy motywację do podejmowania działań.

Co więcej, produkt ukierunkowany jest na wsparcie gospodarki insulinowej, która obecnymi czasy jest mocno eksploatowana poprzez złą dietę i brak aktywności fizycznej. Redox ma na celu przywrócenie odpowiedniej pracy metabolizmu, który zacznie reagować na zjadane pokarmy w sposób prawidłowy, wykorzystując glukozę na potrzeby energetyczne tkanki mięśniowej, a nie w celach magazynowania jej w postaci tkanki tłuszczowej.

Działanie zapobiegające insulinooporności, wsparte jest przez takie substancje jak kapsaicyna, która występuje w formie opatentowanej CAPSIMAX - zapewniającej efektywne wsparcie dla organizmu i trzymaniu jakości substancji aktywnej, ekstraktowi z cynamonu, ekstraktu z imbiru oraz chromu.

Dodatkowo spalacz uzupełniony został o takie komponenty jak ekstrakt z różeńca górskiego, ekstrakt z kwiatu szafranu i magnez, dzięki którym aktywność układu nerwowego zostaje utrzymana na wysokim poziomie, a tzw. receptory odpowiedzialne za próg pobudliwości organizmu, zostają na bieżąco oczyszczane, podtrzymując swoją czułość na stymulanty. Co więcej, szafran odpowiedzialny jest za utrzymanie dobrostanu emocjonalnego, podnosząc nasze samopoczucie i wprawiając nas w dobry nastrój.

Wybór odpowiedniego spalacza tkanki tłuszczowej, nie tylko ma na celu znaczne podniesienie możliwości organizmu w ujęciu stricte wykorzystania zmagazynowanej tkanki tłuszczowej na potrzeby energetyczne. Produkt ten powinien działać energetyzująco, czyli podtrzymywać aktywność organizmu do podejmowania wysiłku fizycznego. Co więcej, składniki zawarte w REDOX, dodatkowo utrzymują dobrą kondycję układu nerwowego, dbając o odpowiedni nastrój i samopoczucie, co sprawia, że spalacz firmy ALLNUTRITION jest suplementem kompletnym.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (8)
basmann

Jaki skład?

0
gokuson

Bardzo dobry: http://redoxextreme.pl/sklad-redox/
Ściemy nie ma

0
Bull

lepiej się nie da

0
cho17

Polecacie?!!

0
Banan

zdecydowanie, rok temu używałem Redoxa podczas redukcji 10 tyg i -12 cm w pasie
efekt końcowy (i cały etap redukcji) można zobaczyć tutaj https://www.sfd.pl/post-p18593677.html

1
cho17

Super dzieki za odpowiedz:)

0
Anna Wrona

ostatni komentarz prawie rok temu???
polecacie ?

0
gokuson

Zdecydowanie, zwłaszcza dla początkujących REDOX EXTREME będzie dobrym rozwiązaniem.
Dla bardziej zaawansowanych mamy wersję HARDCORE https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Redox_Hardcore-opis39427.html 

0