SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPI NEOGENICA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Jadł ktoś aktualnie dostępne EPI NEOGENICA z popularnego portalu aukcyjnego ?

Działa czy fake ?

Kupiłem z tydzień temu ponad i zastanawia mnie wygląd opakowania. Nie ma naklejki supplement facts pomimo że na stronie neogenici jest z nią.

Nie czuje żadnych efektów skoków ciśnienia itp nawet po zjedzeniu 50 mg na raz ale wiadomo to dopiero tydzień więc może się jeszcze wkręci.

Tabletki są niebieskie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1987
Sporo czasu upłyneło. Może ktoś testował i powie jakie efekty po neogenice ? Na aledrogo opakowania po 200szt. A na innych stronach jest napisane ,że oryginalne tylko po 120szt.

Zmieniony przez - jawor83 w dniu 2013-03-01 08:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 6030 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129084
https://www.sfd.pl/POLSKIE_REALIA__czyli_co_warto_brać,_vol.2-t857873.html  tam zadawaj takie pytania bez zbednego zakładania tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
poczekaj jeszcze z tydzień. Jak nic nie poczujesz to lipa

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też biorę od tygodnia to epi,też jakiegoś zauważalnego wzrostu ciśnienia, tętna nie widzę, ale pewnie się rozkręci, neogenica zawsze epi było pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
za wczesnie zeby oceniac dzialanie epi walisz stala dawke 50 mg ed ? przez ile ?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
jadłem kiedyś te Epi i miałem białe tabsy, ale to nie znaczy że twoje Epi to wał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja jadlem epi po 60-80mg kiedys od IBE i nie mialem zadnych skoków cisnienia, takze to ze tego nie masz nie znaczy ze nie działa, bierz, 2-3tydzien i powinno sie wkrecic jak trzeba.. jak tej z neogenicy kreci sie tak samo dobrze jak kiedys epi od IBE to bedzie zadowolony, ja pamietam poprawilem ubicie,twardosc i ze 2-3kg do przodu dobrej jakosci miesnia w 6tyg.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nie 50 ed. Raz zapodałem tyle na raz żeby zaobserwować czy coś się będzie działo typu ciśnienie itp. a tak normalnie to 30 mg ed 1-2 wale potem 2-8 będę leciał 40 ed po 2 razy dziennie. Na razie biorę 9 dni od wczoraj po 40 mg ed.

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2012-07-19 17:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
epi rozkręca się dopiero w 2 tyg.

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Ok, czekam cierpliwie dam znać czy coś porobiło za jakiś tydzień, dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2708
Witam !
podłączam sie do tematu poniewaz jakies dwa tygodnie temu tez zakupiłem EPI Z NEOGENICA ze znanego nam portalu aukcyjnego i tez troszke sie rozni od oryginalnego na stronie wiec nie wiem czy to jest wyj**ka czy moze jakas inna partia hm... ?
ponizej załączam zdjecie tego co dostałem takze mozecie sobie porównać....
tak jak koleza wyzej pisał tak samo nie ma supplements facts...
jem dwa tygodnie pierwszy po 30 drugi po 40 i tak do konca...
rewelki jakies narazie nie ma ale zobaczymy co dalej...
co o tym myslicie ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedawkowanie johimbiny szybka pomoc!!!!!!!

Następny temat

PROLAKTYNA - TŁUSZCZ I SAMOPOCZUCIE

WHEY premium