SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPI NEOGENICA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
666 a co uwazasz o Epivar firmy Pro Science Labs??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Z tego co ja wiem to nikt normalny sie w USA nie wystawia z Epityna i ogolnie wiekszosc sie szanujacych matek robi wszystko overseas tylko.
Chlppaki z temu powerliftingu L.V. mowili ze nic szczegolnego to nie robi. Ja sam nie jadlem tego. Dla nich nieporownywalnie lepsza jest Neogenica ktora im skrecilem pod stolem ze tak to napisze.
Tyle co wiem na ten temat.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Neogenica obecnie to podobno walek...chodzi mi o streone www ktora podobno jest zrobiona jakby byla z zachodu ale w jezyku html sa polskie slowa uzyte ...na pewnej stronie dokladnie o tym pisza ale oczywiscie jakies resztki dobrego neogenica napewno tez sa jeszcze na rynku

Przymierzam sie zakupic epovar bo na zachodzie ma dobre opinie a u nas widze srednie...

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2012-08-03 23:33:46

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
ta haha widzielm te brednie. To fsza Megabol wypisuje takie bzdury. Na ich pseudo stronce o prohomonach sa pokazane tez "fake" np mdrol czy rzeczy z Kilosport ktore jak moga byc fakami jak byly takie firmy i robily takie rzeczy. Za to ich stuff jest orgnialny. Poprostu komus jak cos nie idzie bo robi szmire porboje zniszczyc w ten sposob drugie. Pozniej sieje sie "gluchy telefon" w sieci i powstaja polotki.
Moim zdanie sobie to sami stowrzyli dla poropagandy , a dwa czy w USA nie moze pracowa ktos z Ukrainy , z Polski czy Slowacji ?? tam tez jest dialekt jezykowy podobny do naszego , a moze ktos z polskiego pochodzenia ?? WTF all about!?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
mniejsza o wiekszosć ....
Do testujących: Jak działa te Epi kupione z alledrogo? warto brać czy celować w Dragona ? Oprócz stawów nic nie czujesz? brak podniesionego cisnienia lub jakikolwiek progres siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Epi Dragona osobiście bym sobie darował, nie mówię że nie działa, ale jest po prostu...słabe. Nie wiem, może taka seria mi się akurat trafiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Ja bym odradzał ta partię EPI z popularnego portalu, obwody stoją w miejscu, waga też a pompę na treningach zawdzięczam jedynie mesomorphowi. Zauważyłem jedynie lekką wycinkę fatu i poprawę obwodu klatki wizualną bo niestety nie mierzyłem jej przed cyklem ale to wszystko na granicy placebo jak na razie. Przerzuciłem się w trakcie cyklu na NEOGENICE z poprzedniej parti 120 białych kapsów i obserwuje czy po nim coś ruszy jeżeli tak to znaczy że te z All mają zaniżone stężenie albo ogólnie są ch**owe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
666 mozliwe sam nie wnikalem az tak w ten temat....a co do epi z dragona jak ktos pytal to ja sobie chwale-bardzo dobre epi ...sam mysle nad tym epivar ale 666 piszesz ze jednak kolesie zawiedzeni byli na nim ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Mieli porownanie miedzy Neogenica a Pro Science , tam sie to uzywa na podtrzymianie

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Pewnie epivar ma ok 10mg a NIE JAK PISZA O 18....666 piszesz na podtrzymanie tzn mostki na epi robia ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedawkowanie johimbiny szybka pomoc!!!!!!!

Następny temat

PROLAKTYNA - TŁUSZCZ I SAMOPOCZUCIE

WHEY premium