SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPI NEOGENICA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
jak zwal tak zwal. Ja nazywam to podtrzymaniem , inni odblokiem , jeszcze inne mostkiem.
Pewnie i dla poczatkujacego dobre jest Epi na poczatek zabawy, pozniej to juz dla glowy to juz nie to samo bo i oczekiwania sa wieksze :)
Dwa znam tez jedna osoba ktora uzywa epittyny z propem razem i bardzo sobie chwali takie polaczenie.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2708
no podobno wszelkie ph zostały stworzone do tego zeby je łączyc z SAA.
ja jem dalej ta neogenice i na pewno moge powiedziec ze cos tam sie dzieje ale wydaje mi sie ze one maja jakies zanizone stezenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
Myślę, że brałeś już epi solo z 2 razy i teraz za 3 nie ma już takiego szału co jest normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Też tak myślałem, ale jednak po kilkumiesięcznej przerwie pomiędzy cyklami na epi coś tam powinno kopnąć. Albo rzeczywiście dawki są zaniżone albo organizm bardzo dobrze się "uodparnia" na epistane, co jest raczej mało prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Po wszystkim organizm sie uodparnia czyli inaczej zapycha sobie receptory. Trzeba je pozniej wyczyscic zeby dobrze reagowac na ten sam srodek. Jeden zorbi to robiac przerwe dluzsza czy krotsza , drugi bedzie potrzebowal do tego detoxu z odpowiednich specyfikow do tego przeznaczonych.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Coś w tym na pewno jest że receptory się zapychają i tolerancja rośnie ale wydaje mi się że w tym przypadku ta partia rzeczywiście jest jakaś słaba. Ja biorę to EPI po raz pierwszy, wcześniej nie robiłem żadnych cykli i mam to samo wrażenie co kolega. Coś tam działa ale szału niema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wszystkie partie z tego co wiem sa takie same z dobrym surowcem. Wiesz zalezy tez jak masz zawalony organizm i jak umiesz doswiadczyc dzialanie srodka na sobie. To juz zalezy jak znasz swoj cialo ewentulanie jak dobrze zna jej Twoj trener / instruktor lub zwyczajnie piszac osoba prowadzaca Cie.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
pozatym po zadnym epi wielkiego szalu nie ma. To przewaznie sotsuje sie jako dodatek do czegos badza jako podtrzyamnie/odlobk jak to niektorzy nazywaja. No i tez typowo poczatkujace osoby moga to stosowac jako pierwsza przygode z SA.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
666 spotkales sie zeby ktos od epi nabawil sie zgagi ?? bo nigdy po zadnych oralanch tak nie mialem a po pierwszej przygodzie z epi mialem i mam do dzis zgage dosyc mocna...a zaczelo sie wlasnie jak bylem na cyklu na epi...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
a wczesniej co zes bral?
Epi ma grupe methylowa , moze byc toksyczne , ale z ludzi ktorych ja znam ktore uzywaly Epi i nawet z Neo nikt zgagi nie mial.
Watroba tez jakos blyskawicznie sie nie regenruje. Cokolwiek sie bierze z orali trzeba uzywac zabezpieczen na watrobe ktore dzialaja , a nie sa z nazwy tylko lub sa pololowicznym zabezpieczenem.

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedawkowanie johimbiny szybka pomoc!!!!!!!

Następny temat

PROLAKTYNA - TŁUSZCZ I SAMOPOCZUCIE

WHEY premium