SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPISTANE - PEŁNA I DOKŁADNA RELACJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest wiele relacji na forum odnośnie epi, ale bardzo mało pełnych i konkretnych. Przed cyklem szukałem informacji u wielu źródeł, jak i również dobrych relacji i było bardzo ciężko pod tym względem. Postanowiłem więc utworzyć własny temat ze szczegółową relacją (jaki środek, jakie suple, badania, wymiary, wyniki).
Początkowo przedstawię Wam niezbędne informację, skróconą relację tydzień po tygodniu, a na końcu postu podam wymiary i wyniki siłowe (przed i po) oraz wyniki badań (przed, w trakcie i po).

Epistane - SSN (Serious Sports Nutrition)
Długość cyklu - 6 tygodni
Dawkowanie - 30/30/30/40/40/40
Suplementy: Omega 3, Flexor Beltora, Essentiale Forte, Ostropest Plamisty, Probiotyk, Czosnek bezzapachowy, Wit C z wyciągiem z dzikiej róży, Wit D3 +K2, Korzeń Astragalusa, Ashwaganda, Kompleks Witamin, Kreatyna Mono (połowa 5go tygodnia). Dodatkowo potreningowo izolat białka i przed beta alanina.
Odblok: Tamoxifen 20/20/10/10 oraz wynalazek pt. Clomadex z Pure Labs.
Podstawowe informacje: 23 lata, 177cm wzrostu, 87kg przed cyklem, staż 5 lat
Somatotyp: Ekto/Mezo
Dieta: 3800 kcal (B 210g, W 470g, T 120g) dająca minimalną nadwyżkę kaloryczną (200kcal)
Trening: Split 3/4x w tyg, 1x trening interwałowy (piłka, tenis) 1x cardio dla stawów
Brak przebytych cyklów sterydowych


Zacznę od tego, że z cyklu jestem bardzo zadowolony, a to dlatego, że udało mi się przeprowadzić skuteczny odblok i utrzymać siłę oraz większość zdobytej masy. Od razu zaznaczę, iż epi potrafi nieźle zablokować jak i również wywalić gino. Przy tym niekoniecznie estro okaże się być w dolnych granicach w trakcie cyklu. Epi mam z pewnego źródła i wałek to nie był. Z reszta przekonajcie się sami:

1 tydzień:
Pierwsze co zauważyłem, to spore pragnienie pomimo konkretnego uzupełniania płynów. Drobny wzrost libido. 6go dnia mocna pompa mięśniowa w dniu nóg. Szczególnie na pośladkach, gdzie miałem częsty problem z ich aktywacją. Wyższe ciśnienie, drobny ból głowy.

2 tydzień:
Wagowo +0,8kg. Głębszy sen, dłuższa faza rem., siłowo progres zgodnie z założeniami treningowymi. Ciśnienie się unormowało. Coraz wyższe libido.

3 tydzień
Waga + 2,4kg. Stawy częściej strzelają, ale bez bólu. W każdym z bojów progres średnio o 5kg - 7,5kg! Libido niesamowicie wysokie i świetny sen.

4 tydzień
Dawka 40mg. Waga +3,8kg. Ciągły progres siły. WL: +7,5kg, MC: +12,5kg, P: +10kg. Zaczęły pompować się stopy aż do bólu w trakcie biegania. Przeszkadza szczególnie w tenisie ziemnym i piłce nożnej.

5 tydzień
Waga +4,5kg. Pojawienie się bolesnych back pumpsów w połowie tygodnia. Przez nie problemy z zasypianiem. Odrobine częstsze zgagi. Ciągły progres w sile. Weszła kreatyna.

6 tydzień
Waga +5,2kg, a przy tym spory spadek podskórnej wody. Miałem chęć przerwać cykl na początku tygodnia z powodu problemów z zasypianiem (back pumpsy zmieszanie z uczuciem piekielnej niewygody. Ciężko opisać.) oraz poczucia ciągłego znużenia i braku chęci nawet do treningu. Mimo to dociągnąłem do końca. Przeprowadzenie badań na początku tygodnia (wyniki w dalszej części).

7 tydzień
Odblok. W dalszym ciągu kreatyna. Wchodzi tamoxifen i clomadex (3 tabs/3/2/2)

PODSUMOWANIE:

Waga: 87kg -> 92,2kg

Obwody:
klatka piersiowa: 115cm -> 118,5cm
biceps: 40,4cm -> 41,4cm
pas: 94cm -> 93cm
udo: 65cm -> 66cm
łydka: 39cm -> 40cm
obręcz barkowa: 128,5cm -> 131,5cm

Wyniki siłowe w trzech bojach (nie robiłem max. podaję wyniki uzyskane w 5 powtórzeniach)
Wyciskanie leżąc: 107,5kg x 4 -> 115kg x 5
Martwy ciąg: 165 kg x 6 -> 180kg x 5
Przysiad: 150,0 kg x 3 -> 160kg x 5

WYNIKI BADAŃ
Przed:
Testosteron: 7,640 ng/ml (2,8 - 8,0)
Estradiol: 22.91 pg/ml (11,30 - 43,20)

W trakcie (początek 6go tygodnia)
Testosteron: 1,890!! ng/ml (2,8 - 8,0)
Estradiol 33,82 pg/ml (11,30 - 43,20)
Prolaktyna 13,40 ng/ml (4,04 - 15,20)
FSH 1,74!! mlU/ml (1,50 - 12,40)
LH 5,46 (1,70 - 8,60)
Pojawił się drobny blok. Mimo wszystko myślę, patrząc z perspektywy czasu, że mogłem przytrzymać 8 tygodni.

Po Odbloku 3 tygodnie i prawie 2 miesiące po cyklu, a tu ciekawostka..
Testosteron: 11,440!! ng/ml (2,8 - 8,0)
Estradiol: 66,04!! pg/ml (11,30 - 43,20)

Dodam, że po odbloku mam niesamowicie wysokie libido, świetne samopoczucie. Trzymam dietę (brak boosterów) i tryb życia sprzyjający wysokiemu testosteronowi, choć wyniki i tak mnie bardzo zaskoczyły. Myślę, że mogę bardzo polecić clomadex jako dodatek do odbloku aptecznego po ph. Co ciekawe przez pierwszy tydzień po regeneracji po cyklu odniosłem wrażenie, że siła nawet odrobine wzrosła!
Obecnie waga waha się między 89 - 90kg. Siłowo nie wiele gorzej niż na epi. Weszła kolejna regeneracja (jedna po epi, druga teraz).
Wygląd gorzej. Brak tych żył na wierzchu.

Pytanie do Was.. warto zbijać estro w obecnej sytuacji? Uważam, że jak samopoczucie kosa, to nie warto. Czekam na Wasze zdanie.

Jeżeli relację trzeba o coś uzupełnić, piszcie śmiało!
Pozdrawiam





Zmieniony przez - Binaural w dniu 2018-04-05 16:38:53

Zmieniony przez - Binaural w dniu 2018-04-05 16:40:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Witam



Osobiście nie rozumiem niektórych komentarzy. Dllaczego miałbyś koloryzować swoje postępy skoro nie ma w nich nic niezwykłego ? Tym bardziej jeśli wcześniej nie miałeś styczności z żadnymi mocniejszymi środkami. Przyrost wagi ? Bardzo możliwe, tym bardziej, że to nie jest suchy mięsień a mogłeś złapać trochę wody i po prostu przytyć. Ludzie podczas pierwszych cyklów na głupiej kreatynie potrafią złapać 5kg w kilka tygodni (większośc to woda). Jeśli zaś chodzi o postępy siłowe to tak naprawde dźwigasz jeszcze małe ciężary, więc nawet bez żadnych środków byłbyś w stanie dołożyć pare kg na sztange w takim okresie czasu. Wystarczy przemyślany trening i odpowiednia progresja. Zatem tutaj również nie ma nic niezwykłego. Epistane to bardzo mocny środek i u osoby, która wcześniej go nie brała na pewno zrobi robotę.


Epi to tak naprawdę silny steryd anaboliczno-androgenny niewiele słabszy od testosteronu. Może on być toksyczny podobnie bądź nawet bardziej od środków takich jak popularny metanabol bądź winstrol. W badaniach często wykazuje się, iż stosowanie prohormonów prowadzi do uszkodzeń wątroby i nerek. Skutki uboczne jakie mogą wystąpić podczas stosowania Epistane: bezpłodność czasowa lub trwała, toksyczność dla naszej wątroby ,interakcje z różnymi lekami , wirylizacja u kobiet ..itd



Pozdrawiam






Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-04-23 17:43:41

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Myslisz że ktoś się nabierze %%%
nie to forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko nie mów, że z góry traktujesz post jako ściemę, bądź reklamę...
Mogę wkleić wyniki badań / foty epi? Pomysł jak inaczej udowodnić? Nie wierzysz, no to już niestety Twoja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jakies zdjecia przed i po?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Chyba zanienie GH i tren na epi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fot nie zrobiłem takich, które by się do porównania nadawały. Jedne mam bez koszulki z czwartego tygodnia, które dziewczynie wysłałem, ale nie wiem czy chcę je tu udostępniać. Poza tym całej sylwetki nie widać. Trenuję głównie siłowo i zdjęć masowo jak goście na IG. nie robię.
Choć fakt, mogłem i zrobić pierwszego jak i ostatniego dnia, chociaż decyzja, by się na forum dzielić naszła później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wlasnie czyli tak naprawde slaba relacja bo cyferki kazdy moze napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do udostępnienia mam ewentualnie screeny z badań + zdjęcie epi zostało mi pół puszki. Jeżeli to według Was nie daje wiarygodności,a dadzą je jedynie zdjęcia, to cóż. Chyba pora wy*ebać 95% relacji z forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jelenie wystepuja w lesie, polecam sie tam udac
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż to i tak gadka niczego nie warta, bo mógłbym wrzucić zdjęcia z różnicą czasową 1 roku. W ten sposób patrząc, to każda relacja opiera się na zaufaniu.
Swoją drogą podobne rezultaty uzyskiwali ludzie już wypowiadający się tutaj na forum, jak i na innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wiekszosc relacji zawiera zdjecia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania przed cyklem, Pomocy!

Następny temat

problem z podbitym estradiolem bez saa

WHEY premium