Szacuny
3003
Napisanych postów
5057
Wiek
5 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
31775
słyszeliśmy a przynajmniej ja słyszałem , nasi nóżkami przebierają do wojenki ! oczywiście zwycięskiej ! USA wtedy sypnie złotem z wora i jednym cięgiem będzie przesyłać czołgi armaty rakiety itd.
a mówiąc poważnie ja już od lat nie mam wątpliwości że nie ma takiego kraju takiego państwa jak Polska , jest obszar zarządzany przez poważne grupy interesu ... śmialiśmy się z Grzegorza Brauna ... a razu kvrwa widzimy kto miał rację
minister otwartym tekstem mówi w swoim gronie że państwo istnieje teoretycznie , że państwo to chvj dvpa i kamieni kupa , że robimy lache Amerykanom lache robimy EU wcześniej lache robiliśmy ZSRR za Ryżego Łotra łasiliśmy się do Reichu a przed Żymianami to już kucamy bez polecenia sami ... na wyprzutki
2
bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie
Szacuny
3003
Napisanych postów
5057
Wiek
5 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
31775
już od małego nam się wpaja że trzeba mieć postawę serwilistyczną postawę klienta lokaja wtedy jesteś postępowy nowoczesny światowy europejski ... bo to zabobon wstecznictwo ciemnota ciemnogród szowinizm rasizm seksizm i wszystko co tam tylko można sobie wymyślić
na Ukrainie flagi wieszają to dobrze ... mocni ludzie dumni ze swojego kraju w Stanach to samo , gdzie w w świecie ktoś powie że jest patriotą że kocha swój kraj to to jest pozytywnie a nas w telewizji faszyści naziści narodowcy brunatne koszule Już coraz mniej ludzi pamięta wojnę coraz mniej ludzi pamięta komune a kolejne pokolenia łykają papeczkę z telewizji i internetu
wychowują nas na popychli mamy robić we fabrykach brać kredyty siedzieć cicho a jak przyjdzie co do czego to trzeba będzie daninę krwi zapłacić ale jest to poświęcenie na które nasi włodarze są gotowi !
1
bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie
Szacuny
3003
Napisanych postów
5057
Wiek
5 lat
Na forum
5 lat
Przeczytanych tematów
31775
akurat jak raz to Ukraińcom się nie dziwię i oni są moralnie usprawiedliwieni z prostego powodu ... ich kraj płonie i oni walczą na każdym możliwy sposób i szukają każdej możliwej pomocy i włączenie się do wojny "no średnio poważnego" państwa takiego jak Polska no to by podwoiło siły teoretycznie do tego ... to NATO Unia Europejska Stany Zjednoczone z oczywistych powodów ... wiecie rozumiecie ... jakoś zareagować trzeba jak najbardziej się określić ....nie pochwalam tego no ale ich rozumiem tak samo bym robił robiłbym wszystko żeby mój kraj wspomóc w każdym możliwy sposób za każdą cenę natomiast inni nasi sojusznicy uuu ... ci to już sobie nami nawet nie mordę tylko dvpę wycierają i to nawet nie po sraniu tylko po rvchaniu
1
bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie
Szacuny
3430
Napisanych postów
9309
Wiek
6 lat
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
93111
1
Dawniej Agares25. Na forum od 2013. Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu. Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.