SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5732444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1168 Napisanych postów 3581 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22193
@ewrybady - słyszeliście, że PIS chciał nas wp******ić w wojne, ale chiny kazała USA im to wybić z głowy?

Ja jutro mam dzien pełen roboty, nie chce mi się.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-11-29 15:46:00
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 5057 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31775
słyszeliśmy a przynajmniej ja słyszałem , nasi nóżkami przebierają do wojenki ! oczywiście zwycięskiej ! USA wtedy sypnie złotem z wora i jednym cięgiem będzie przesyłać czołgi armaty rakiety itd.

a mówiąc poważnie ja już od lat nie mam wątpliwości że nie ma takiego kraju takiego państwa jak Polska , jest obszar zarządzany przez poważne grupy interesu ... śmialiśmy się z Grzegorza Brauna ... a razu kvrwa widzimy kto miał rację

minister otwartym tekstem mówi w swoim gronie że państwo istnieje teoretycznie , że państwo to chvj dvpa i kamieni kupa , że robimy lache Amerykanom lache robimy EU wcześniej lache robiliśmy ZSRR za Ryżego Łotra łasiliśmy się do Reichu a przed Żymianami to już kucamy bez polecenia sami ... na wyprzutki
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 5057 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31775
już od małego nam się wpaja że trzeba mieć postawę serwilistyczną postawę klienta lokaja wtedy jesteś postępowy nowoczesny światowy europejski ... bo to zabobon wstecznictwo ciemnota ciemnogród szowinizm rasizm seksizm i wszystko co tam tylko można sobie wymyślić

na Ukrainie flagi wieszają to dobrze ... mocni ludzie dumni ze swojego kraju w Stanach to samo , gdzie w w świecie ktoś powie że jest patriotą że kocha swój kraj to to jest pozytywnie a nas w telewizji faszyści naziści narodowcy brunatne koszule
Już coraz mniej ludzi pamięta wojnę coraz mniej ludzi pamięta komune a kolejne pokolenia łykają papeczkę z telewizji i internetu

wychowują nas na popychli mamy robić we fabrykach brać kredyty siedzieć cicho a jak przyjdzie co do czego to trzeba będzie daninę krwi zapłacić ale jest to poświęcenie na które nasi włodarze są gotowi !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1168 Napisanych postów 3581 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22193
Teraz Ukraina (nie Ukraińcy) chcą wciągnąć PL do wojny
Niestety, ale trzeba na nich patrzeć trzeźwo...
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 9027 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221773
don_eladio

Niestety, ale trzeba na nich patrzeć trzeźwo...

Nie wolno ,
bo powiedzą że jesteś "cham " i "Ruska onuca"


?feature=share


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-11-29 16:25:40
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1168 Napisanych postów 3581 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22193
Wpuść babę do sejmu...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 5057 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31775
akurat jak raz to Ukraińcom się nie dziwię i oni są moralnie usprawiedliwieni z prostego powodu ... ich kraj płonie i oni walczą na każdym możliwy sposób i szukają każdej możliwej pomocy i włączenie się do wojny "no średnio poważnego" państwa takiego jak Polska no to by podwoiło siły teoretycznie do tego ... to NATO Unia Europejska Stany Zjednoczone z oczywistych powodów ... wiecie rozumiecie ... jakoś zareagować trzeba jak najbardziej się określić ....nie pochwalam tego no ale ich rozumiem tak samo bym robił robiłbym wszystko żeby mój kraj wspomóc w każdym możliwy sposób za każdą cenę natomiast inni nasi sojusznicy
uuu ... ci to już sobie nami nawet nie mordę tylko dvpę wycierają i to nawet nie po sraniu tylko po rvchaniu
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1168 Napisanych postów 3581 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22193
moralnie usprawiedliwieni to bez przesady. Zrozumieć można, ale bez przesady z moralnym usprawiedliwieniem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3430 Napisanych postów 9309 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 93111


1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1168 Napisanych postów 3581 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22193
Ile byście dali Tate'owi ? Ja 7/10, light chad

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

electro
Polecane artykuły