SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4642167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
W ch** drastyczne. Podobno ofiara chciał wyruchać trzynastolatkę, ale na spotkanie zamiast dziewczynki przyszedł wujek i zrobił co zrobił: https://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh3U5K0t8YNV9AQ7qZ&utm_campaign=shareaholic&utm_medium=reddit&utm_source=news 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zabstyl, według mnie wszędzie tak jest, to jest część tej słynnej "polskiej mentalności".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl elegancko wychodzi Ci to pisanie
mam na myśli tak forme jak i treść ciekawe przemyślenia i obserwacje podane w niebanalny sposób
pojawiają się nawet perełeczki

"Tak tak, grzebanie patykiem w leśnej ziemi potrafiło przynieść różne niespodzianki."

wkomponowane mimochodem w cały tekst
nadają mu lekkości i humoru
i świadczą o sfadzie twojej

skojarzyło mi się to troszkę stylowo z Sapkowskim on też lubił tak urozmaicić dialog lub monolog
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cynik75
W ch** drastyczne. Podobno ofiara chciał wyruchać trzynastolatkę, ale na spotkanie zamiast dziewczynki przyszedł wujek i zrobił co zrobił: https://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh3U5K0t8YNV9AQ7qZ&utm_campaign=shareaholic&utm_medium=reddit&utm_source=news


jeśli to rzeczywiście był dziecioyebca to i tak łaskawy wyrok ...
( jeśli ! ... bo taka pomyłeczka to cholernie słabo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Polsce ostatnio 10 latka oskarżyła chłopa o gwałt którego nie było i samozwańczy stróże prawa zayebali chłopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Byłem wczoraj na jednych z tych zajęć fitness to kvrwa trening jak na wfie xD mogę tam wjeżdżać z tymi treningami od jutra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl
W Polsce ostatnio 10 latka oskarżyła chłopa o gwałt którego nie było i samozwańczy stróże prawa zayebali chłopa


no dlatego napisałem "JEŚLI"

jednak tutaj pojawia się pytanie skąd wujek wiedział że się ustawili gdzie i o której ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zabstyl super się ciebie czyta.

Z reguły jak widzę dłuższe posty to jak Janusz myśle ch** ile czytania, a tu ani się obejrzałem

Dobrze Ci to wychodzi jak już powyżej napisano.
Dej więcej panie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Generalnie to ci powiem na ten temat że to chyba nie tylko ogólnopolski trend a międzynarodowy.

Z małymi wariacjami irlandzki też

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dziękuje za miłe słowa, ale w sumie dziwi mnie, że uważacie, że to popularne bo mimo wszystko wydawało mi się, że to wąska grupa i jednak ludzie jacyś bardziej ogarnięci się z czasem robią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium