SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Co do czerniaka to na magisterce zajmowałem się analizą reszt cukrowych białek adhezyjnych w czerniaku (niektóre struktury cukrowe takie jak rozgałęzienie beta-1,6-GlcNAc mogą zmniejszać adhezję pomiędzy komórkami i sprzyjać przerzutom, to tak na marginesie).

Jeśli chodzi o czerniaka to budzić nasze podejrzenia powinny znamiona, które:
-są dość duże;
-mają niejednorodną barwę;
-nie ma ścisłej granicy pomiędzy znamieniem, a resztą skóry (się tak bardziej zlewają);
-są zaczerwienione wokół

Teraz to też ciepło i mi też się chce mniej jeść.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tak, ale stary jęczał jak go bida przycisnęła, a mi cisnął jak było u niego dobrze, typowy kompleks.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
W ogóle to mnie zdziwiło, że kilka takich dziewczyn, które napyerdalaja ostro na silce i wyglądają bardzo dobrze też nie lecą na dużych kolesi. Myślałem, że te wszystkie fitnesiary lecą na doyebanych wariatów.
Albo tylko tak mówią, bo babom nie wolno wierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może coś w tym jest, ja też usłyszałem dużo propsów na temat sylwetki
Nawet jak ostatnią babe waliłem i byłem z góry to propsowała barki i klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sie chyba bardziej o proporcje rozbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Facet jest ewolucyjnie stworzony do przetrwania w dziczy, a tacy nie mogę mieć za dużych mięśni, bo my mamy być zdolni zabiegać dziką zwierzynę i zamęczyć. Ona musi widzieć myśliwego/wojownika, a nie tucznika na ubój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze 10 dni redu mam nadzieje ze reszta fatu zejdzie bo jak nie to jeszcze miesiac ale na nizszym deficycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Też idę na redu, żeby być super dzikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No ja po czasie sobie chwalę w sumie to, że jestem chudy z natury i dzięki temu np biodra wąskie i dzięki doyebaniu barków i pleców wychodzi elegancka sylwetka w stylu V. I waskularyzacje mam tez dobrą dzięki temu, zawsze kable na łapach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ile masz w biedrach obwut?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium