SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Heh ja to ten nick jakoś ze strony, książki czy gry chyba znalazłem, już nie pamiętam jak się u mnie pojawił Chyba musiałoby mnie coś opętać, żebym ziomków ze spamu próbował hakować

Z fachowcami od informatyki niestety jest problem na jakichś publicznych stanowiskach, bo płacą tam niewiele. Nieraz na forach programistycznych ludzie dla beki wrzucają ogłoszenie, że poszukują informatyka znającego się na wielu rzeczach prawie za najniższą krajową, a u prywatnego przedsiębiorcy zarobi taki z 3 razy tyle i mają forumowicze bekę, że szukają za tak niską kasę specjalisty.

No też mnie w Jokerze też trochę przedstawienie bogatych jako złych. No, ale przynajmniej Joker to biały hetero. W ogóle jedną z najgorszych cech lewactwa jest imo zazdrość. Ktoś sobie zapracował i ma więcej, to już musi oddać, bo jakiś lewak ma ból dvpy, że ktoś taki ma więcej. Lepiej raczej podpytać gościa jak rozkręcić biznes, jak się kształcić (jeśli jest jakimś tam specjalistą) zamiast kombinować jak mu te pieniądze zabrać.

Co do rozmiaru to nie ma się czym przejmować, ważna jest technika. Niejeden szermierz władający szablą pokonał barbarzyńcę uzbrojonego w miecz dwuręczny.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale żeby do czegoś dojść to tsza
ZA PIER DA LAĆ !!!
sam wiesz po sobie

a taki lewus chce szybko ... już teraz
skupia się na chceniu i maniu

i nienawidzi ... bo dlaczego "oni" majo a ja nie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
BlacCat
Puar
BlacCat
Sepko
Ja słyszałem, że już ma Twoje nudeski Prosiak







Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-11-22 07:35:26


łoo ... to się raczej nie obłowi
uroda u mnie klasyczna ... chamsko-słowiańska , z figury bardziej Bachus niż Adonis ( i to raczej z wyobrażeń renesansowych niż greckich )
innymi słowy ... brzydki grubas z małym siusiaczkiem

Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-11-22 08:28:09


Może i mały... za to szybko dochodzi


a jak ... 3 ruchy i suchy
jak biorę pół godzinki to jeszcze spokojnie się herbatki napiję i pogawędzę chwilkę


No i dobrze... oto chodzi żeby wystrzelić... a jak coś nie pasi to ręką można poprawić. Jak dalej nie wystarcza, to z kopa

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


Prosiak - zdefiniuj "mały", bo ludzie najczęściej mocno przesadzają z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor


Prosiak - zdefiniuj "mały", bo ludzie najczęściej mocno przesadzają z tym.


sprytnie ... ale aż tak głupi nie jestem

łapię się na "normę" i na tym zakończmy temat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to panie - to obraza dla tych, którzy na normę się nie łapią. Mały to mały, "w normie" to normalny. To tak samo jakby gość który ma 176 cm (chyba przeciętna w Polsce) mówił że jest niski.

Ja tam nigdy nie miałem problemu z podawaniem długości To tylko yebane centymetry. Tak samo jak długość stopy I tak każdy wie, jak mało to znaczy - o ile nie odbiegasz znacząco od normy w jedną bądź drugą stronę


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2019-11-22 10:17:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor jaki byś wybrał współczynnik aktywności przy liczenia zapotrzebowania dla takiej osoby jak ja? Czyli jakieś 6-8 treningów w tyg, a poza tym to leniwy student siedzący na dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
hmm dobre pytanie - szczerze mówiąc to sam zawsze miałem z tym problem... 1,5-1,7... jakoś tak

I nie cackałbym się z podwyższeniem jakbyś zaczynał czuć słabość na treningach. Jesteś napyerdalaczem, priorytetyzuj performance. I pamiętaj że po redu możesz nabrać trochę wody jak podniesiesz kalorykę - ale tak to już jest

https://www.sailrabbit.com/bmr/

i bardzo polecam ten kalkulatorek


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2019-11-22 12:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie uzywam tego samego, co dziwne na treningach nie czuje w ogole spadku formy na walkach np, wszystko siedzi, kondycja to chyba najlepsza w zyciu
Ale cos ostatnio w zyciu codziennym troche za bardzo zamulony jestem, nie chce mi sie robic niektorych rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium