SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Panowie co powiecie, o tym jak faceci dzisiaj niewieścieją, a babki są robią coraz bardziej męskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja zapytam Was o inny "fenomen" o którym dowiedziałem się niedawno, a mianowicie, czy spotkaliście się kiedyś z ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response)?

https://pl.wikipedia.org/wiki/ASMR

Wydaje mi się, że ja osobiście odczuwam coś takiego w przypadku kiedy przyglądam się z bliska na to jak ktoś długo coś pisze lub rysuje długopisem/ołówkiem bądź na tablecie graficznym. Miałem tak od dziecka bo pamiętam jak byłem mały, to często prosiłem rodziców lub dziadków o to, by mi coś rysowali. Kiedy to robili, a ja się wczułem, to miałem wrażenie odlotu i mrowienie na skórze głowy serio, jakbym był na haju i między jawą a snem. Jest to niesamowicie przyjemne. Co ciekawe jak piszę lub rysuję coś samemu, to tego nie odczuwam.

Przykład pierwszy z brzegu, który wywołuje u mnie ten stan:




Inne przykłady ASMR objaśnione przez vlog naukowy "Emce kwadrat". Inne przykłady na mnie osobiście już tak nie działają.





Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-02-23 18:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mam jak najbardziej - wszelkie "strzelanie" stawami itp

Jestem maniakiem tego i czasami przed kimą oglądam nawet 40 minut czegoś takiego



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ty chory po... Nie no każdy ma inne upodobania. Ja np. mam też trypofobię i jak o tym nawet pomyślę, to mam ciarki na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kompletnie o czymś takim jak asmr nie słyszałem, nigdy. LOL. Ja chyba czegoś takiego nigdy nie miałem.

Co do zniewieścienia to naczynia połączone, gdy babki stają się coraz bardziej męskie - mężczyźni niewieścieją i na odwrót gdy mężczyźni niewieścieją, babki stają się coraz bardziej męskie. To zjawisko zachodzi i raczej jest to pewne patrząc na ogół przemian społecznych. - zmiana ról społecznych - babki zajmują się tym samym co chłopy, a chłopy tym co babki, a czasem nawet rządy tworzą parytety i przymuszają do tego żeby % robiło w tym i w tym.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-02-23 19:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
pilek
Panowie co powiecie, o tym jak faceci dzisiaj niewieścieją, a babki są robią coraz bardziej męskie?


To mówisz że stajesz się coraz bardziej męska

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chyba TY! Ja jestem samcem alfa naczelnym

Dremor masz chore upodoabania ja czuję obrzydzenie jak to widzę


Zmieniony przez - pilek w dniu 2018-02-23 20:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Naukowcy podobno udowodnili ze kobiety na pigulce preferuja bardziej zniewiescialych partnerow, no a od lat 60tych staly sie powszechne. Wiec wiadomo ze przez dziesiecioleci kilka odniesie to efekt, swoista ewolucja, popyt podaz, zmiana standardow itd. Laski coraz mlodsze na pigulce

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1979 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731892
Yoshi87
Ja zapytam Was o inny "fenomen" o którym dowiedziałem się niedawno, a mianowicie, czy spotkaliście się kiedyś z ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response)?

https://pl.wikipedia.org/wiki/ASMR

Wydaje mi się, że ja osobiście odczuwam coś takiego w przypadku kiedy przyglądam się z bliska na to jak ktoś długo coś pisze lub rysuje długopisem/ołówkiem bądź na tablecie graficznym. Miałem tak od dziecka bo pamiętam jak byłem mały, to często prosiłem rodziców lub dziadków o to, by mi coś rysowali. Kiedy to robili, a ja się wczułem, to miałem wrażenie odlotu i mrowienie na skórze głowy serio, jakbym był na haju i między jawą a snem. Jest to niesamowicie przyjemne. Co ciekawe jak piszę lub rysuję coś samemu, to tego nie odczuwam.

Przykład pierwszy z brzegu, który wywołuje u mnie ten stan:




Inne przykłady ASMR objaśnione przez vlog naukowy "Emce kwadrat". Inne przykłady na mnie osobiście już tak nie działają.







Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-02-23 18:08:45



Nie rozumiem o co w tym chodzi.. Jak ktos lubi, patrzec jak ktos cos np. rysuje to juz ma to ASMR? Albo jak oglda mecz swojej ulubionej druzyny pikarskiej, czy walke bokserska, czy film, czy po prostu ptaki w locie, i komus sie to b. popdoba to to jest ten stan? Fajnie nawet narysowal na tym filmiku, ale w sumie to nic specjalnego, a ta azjatka mowi jakby mlaskala...

Zmieniony przez - Possible w dniu 23.02.2018 22:35:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium