SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Co do starości i myślenia o przemijaniu, to najlepiej zająć się robotą, bieżącymi celami i sprawami chyba. Ja jak jestem zajęty i coś konkretnego robię to lepiej się czuje. Bierność mnie osłabia.

Bez względu na to co zrobimy to nie ma znaczenia w dalekiej przyszłości. Nie ma znaczenia kto ile osiągnął, co zrobił, kim był w bardzo dalekiej przyszłości, to nie będzie miało żadnego znaczenia, jeśli nie istnieje coś po drugiej stronie, nie będą miały znaczenia wszystkie rzeczy po śmierci. Zawsze mamy teraźniejszość, która jest wszystkim. Przeszłość już nie istnieje, a przyszłość to nasze wyobrażenie tylko teraźniejszość jest realna.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dlatego liczy się ruchanie panienek, a nie jakaś ciężka praca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Praca mądra i dochodowa w stosunku do tego co się robi ma sens. Praca ciężka jest dla masochistów
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nic nie będzie się liczyło, ani nic nie będzie miało znaczenia. Przyjemności też przeminą, choć dla chwili teraźniejszej no rvchanie panienek wydaje się spoko, byle nie zaciążyła (no chyba, że zaplanowane).
Może czas bardziej doceniać samą drogę niż osiągnięcie celu. Jak dobrze przeżyliście ten dzień dobrze to jest w sumie miło.

Ja się o wiele lepiej czuje jak jestem aktywny - pracuje, coś robię, spotykam się ze znajomymi, jakieś hobby. Jak za dużo rozmyślam o życiu i takim tam sensie to tak średnio się czuje wam powiem, już dość o tym myślałem.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-22 23:10:31

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie mogie z tych festiwali wszystkich muzycznych. Nie chciałbym na to jechać, a przynajmniej nie jako słuchacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Czemu nie? W sensie, że nudne one są czy coś, nie bywam zbytnio na festiwalach.

Chłop z programowania z C++ z tematu dość bazowego wymyślił takie zadanie, że dwie grupy ćwiczeniowe studentów przez tydzień nie mogły wpaść na to o co mu chodzi, dał jakieś takie dziwne obostrzenia, w programie wymyślił dodatkowo zagnieżdżoną strukture, jakieś funkcje pomocnicze do funkcji głównych, które trzeba napisać. Nie sądziłem, że na operacjach plikowych można wymyśleć coś tak zawiłego.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Nic nie będzie się liczyło, ani nic nie będzie miało znaczenia. Przyjemności też przeminą, choć dla chwili teraźniejszej no rvchanie panienek wydaje się spoko, byle nie zaciążyła (no chyba, że zaplanowane).
Może czas bardziej doceniać samą drogę niż osiągnięcie celu. Jak dobrze przeżyliście ten dzień dobrze to jest w sumie miło.

Ja się o wiele lepiej czuje jak jestem aktywny - pracuje, coś robię, spotykam się ze znajomymi, jakieś hobby. Jak za dużo rozmyślam o życiu i takim tam sensie to tak średnio się czuje wam powiem, już dość o tym myślałem.




Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-22 23:10:31

Rychanie zayebistych dvp i zwiedzanie świata , najlepsze Życie ,tak naprawdę
Praca to strata czasu

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-11-22 23:22:44
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
bane158
Jacob2904
Nic nie będzie się liczyło, ani nic nie będzie miało znaczenia. Przyjemności też przeminą, choć dla chwili teraźniejszej no rvchanie panienek wydaje się spoko, byle nie zaciążyła (no chyba, że zaplanowane).
Może czas bardziej doceniać samą drogę niż osiągnięcie celu. Jak dobrze przeżyliście ten dzień dobrze to jest w sumie miło.

Ja się o wiele lepiej czuje jak jestem aktywny - pracuje, coś robię, spotykam się ze znajomymi, jakieś hobby. Jak za dużo rozmyślam o życiu i takim tam sensie to tak średnio się czuje wam powiem, już dość o tym myślałem.






Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-22 23:10:31

Rychanie zayebistych dvp i zwiedzanie świata , najlepsze Życie ,tak naprawdę
Praca to strata czasu

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-11-22 23:22:44


Zgadza się to niezła droga, dla wielu może być zayebista. Trzeba tylko znaleźć sposób do tego, żeby odpowiednio dużo siana mieć. Jak hajs będzie to i marzenia się spełnią.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-11-22 23:29:34
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No właśnie, i tu barierą są yebane pieniądze
Zawsze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
g**** muzyka Agares i jeszcze chxjowsi ludzie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium