SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lol, nie byłoby zwierząt hodowlanych jakbysmy byli vege xD To raz...

Dwa, to jak można mówić że zwierzakowi nie robi różnicy ubój humanitarny vs niehumanitarny. Rozumiem, że wg Ciebie zabstyl człowiekowi też nie robi czy będzie miał szybką smierć, czy tortury?

Jak mnie wkurza takie tłumaczenie się mięsożerców... I piszę to po śniadanku z 0,5 kg wołowinki

Ale problem niehumanitarnej śmierci nie jest tak dużym problemem, jak po prostu codzienne życie tych zwierząt w okropnych warunkach. I to jest problem ogromny. Dlatego ja jestem zwolennikiem dziczyzny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Problem tylko jest taki, że jakby chcieć zachować każdemu zwierzęciu zayebiste warunki to ceny mogłyby nieźle skoczyć i za jajka czy tam drób płaciłoby się sporo.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2931
Ja tam mam jaja od babci, a kurki mają luksus i wolność w porównaniu do tych klatkowych na masową skalę

Wytrwałość jest najważniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Oczywiście Agares, to chyba jasne. Po prostu byłoby drożej, a ludzie by mniej jedli. Tu musiałaby nastąpić zmiana myślenia, bo rewolucja byłaby podobna do tej jakby całkowicie zrezygnować z hodowli zwierząt.

Na ten moment ja z dziczyzną czuję się dobrze moralnie, ale wiadomo, że to nie rozwiązanie w momencie w którym każdy by to chciał robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dremor
Lol, nie byłoby zwierząt hodowlanych jakbysmy byli vege xD To raz...

Dwa, to jak można mówić że zwierzakowi nie robi różnicy ubój humanitarny vs niehumanitarny.




"Humanitarny ubój" to zastrzyk usypiający(a tego się raczej w ubojniach nie praktykuje ) , wszystko inne jest niehumanitarne


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-12-15 13:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Humanitarny to pojęcie względne. Dla mnie humanitarne to zabić dzika który wcześniej był wolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Dremor
Humanitarny to pojęcie względne.

Dokładnie , dlatego wg mnie ten cały "humanitarny ubój" to jest jeden wielki pic na wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to jest z tą regeneracją po treningu mi powiedzcie, ostatnie 2tyg lece bez przerw i nie czuje sie jeszcze zajechany, dzis robie odpoczynek ale to bardziej z rozsądku niż ze zmęczenia, spadków formy żadnych a koksu też nie bije
Można tak cały czas trenować opierając sie na samopoczuciu czy jednak "wymuszać" te dni na regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dla mnie wszyscy trochę przesadzają z tymi problemami z dvpy, jeśli chodzi o zwierzęta. Kurcze coraz bardziej stawiamy zwierzęta bliżej ludzi. Nie chcę żadnego muslimskiego uboju rytualnego, ale raz było info, że jakaś tam psychiczna osoba zabiła dziecko i kotka i ludzie rozpaczali zwg na śmierć kota, a niemowlak na drugim planie. Stawiajmy do chvja ludzi na pierwszym miejscu przecież my sami i nasi bliscy są ludźmi. Tak samo testy na zwierzętach, którzy niektórzy ludzie chcą zakazać. Tyle, że przez brak takich testów wiele nowych leków nie może zostać wynalezionych.

Ja tam wolałbym normalną cenę płacić Dremor, bo hajsu nie mam zbyt wiele.

Raz była taka akcja że kot udusił niemowlaka w wozku bo niemowlak jest ciepły, więc mu kot usiadł na twarz, bo lubi siedzieć w cieple i już w komentarzach - biedny kotek nie wiedział, że tak nie wolno.

Niedługo ludzie będą zdychać na ulicy, ale ważniejszy będzie głodny kotek.

Ludzie mniej kochają ludzi, a bardziej zwierzęta. Też mam/miałem sporo wrogów, ale jednak mam też mnóstwo bliskich dla których chce jak najlepiej.


Ja jak czułem zabsyl jeszcze zakwasy (a tak dokładniej mikrouszkodzenia) to nie trenowałem jak byłem zregenerowany to wtedy. Ja se zazwyczaj klatę to tak z 3-4 dni na regenerację dawałem jak robiłem ciężka. Ekspertem nie jestem.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-12-15 15:07:48

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Oczywiście Agares to i tak koniec końców kwestia Twojej moralności.

Ja jestem w stanie zapłacić 2 razy więcej za w miarę godne zycie i śmierć, i co najwyżej jeść mniej mięsa. Mówisz o przykładach, z którymi się zgadzam - tylko co z tego bo ja nie o tym. Ja wiem, że najtrudniej to się odnieść do pozycji wyważonej i nieradykalnej, ale spróbuj jednak

Każdy ma inny stosunek do zwierząt. Każdy dla ich dobra jest w stanie coś poświęcić. Ty w sumie nie za dużo, bo nie jesteś w stanie nawet płacić za mięso więcej, albo po prostu rzadziej je jeść. Ja na takie bardzo nieduże poświęcenie jestem gotów i w sumie teraz to robię. Ale nie oceniam, po prostu każdy ma inny próg gotowości do poświęceń w imię lepszego życia zwierząt.

Ja mam bardzo mały, Ty nie masz w ogóle, a weganie mają bardzo duży (i akurat ten aspekt się im chwali). Chociaż to też kwestia względna. Dużo więcej poświęca osoba, która przechodzi na weganizm i jest np ćwicząca niż ta która nie ćwiczy. Ta druga ma dosyć łatwy transfer, ta pierwsza bardzo trudny.




Zmieniony przez - Dremor w dniu 2019-12-15 15:32:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium