SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Polskie orły przegrywają, ale nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

No różni są ludzie. No rodzice często źle robią, że za bardzo się wtrącają, zamiast bardziej cisnąć w stronę usamodzielnienia się dzieciaka. Nawet mnie wkvrzało to, że niektórzy rodzice są tacy zdziwieni jak dzieciak jest samodzielny, ale jak się pozwoli dzieciakowi to dużo rzeczy zrobi samemu i da radę jak się mu wszystko nie podstawia. Ja tak miałem z rodzicami, którzy lubili się wtrącić, zrobić coś za mnie, albo wpłynąć, żeby zrobić coś tak jak oni chcą lub oni wiedzą lepiej itd. itp. no ale się buntowałem

No tak bywa Zabstyl, nie ta to inna, tego na świecie w chooy dużo jest.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Zghostowałem ja bo nie była kobietą wysokiej jakości, a ja nie zamierzam być ani terapeuta ani ojczymem ani kapitanem save a hoe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja bym nie chciał baby, której trzeba nie wiadomo ile czasu i energii poświęcać, rodziny na razie nie mam zamiaru zakładać, lepsze krótkie związki, spotkania, bo na razie to bardziej chciałbym chyba jakąś karierę i pracę ogarnąć, a nie pakować się w rodzinę, bo już wtedy wiadomo jest się bardziej tym wszystkim związanym, a tak to robota by była od 8-16 na rodzinę itd., a ja mam inne plany wam powiem. Na coś takiego to się może później zdecyduje.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
od kobiety prawie kazdy chlop wymaga zasady 3S
sex, silence, sandwiches

jak tego minimum nie potrafi spełnić to whats the point
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kolego zabstyl a to nie jest tak że ty chcesz tylko sobie poruchać miło spędzić czas i masz wyebane z założenia

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Aleś mu powiedział teraz ;-\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Tak, i wtedy paradoksalnie się najlepiej układa
Ale na takie coś trzeba mieć czas i energię a mi się już nie chce, poszukalbym stabilizacji ale nie z jakimś pustakiem

Ale z drugiej strony nie chce mi się szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Poza tym one nie wiedzą że ja chcę tylko porvchac i wprowadzają swoje g**** gierki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
W sumie mnie się najbardziej układało jak szukałem w tym samym czasie innej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Już jest obecność 3 na e kino, jak ktoś chce se horrora obejrzec to zapraszam. https://ekino-tv.pl/movie/show/obecnosc-3-na-rozkaz-diabla-hd-the-conjuring-the-devil-made-me-do-it-2021-napisy/30199
Bo mi się nie chce piłki oglądać jakoś dzisiaj.
Ja chciałbym kogoś przy kim psychicznie bym się lepiej czuł, a nie żebym był przy kimś takim wykończony psychicznie, bo jak widzę niektórych chłopów, co się starają i nic z tego nie mają no to niedobrze. Jakaś miła, dobra kobieta, która by się troszczyła. Miałem w sumie kilka okazji, żeby pociągnąć pewne znajomości dłużej, ale zrezygnowałem, nie wiem czy dobrze, czas pokaże.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium