SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
nie wiem Bane jaki Kraken Cie opętał, jaką szczepionke brałeś, ale sprzed się pisze tak, a nie "z przed"
Zgadzam się z Tobą natomiast, że to powinno być miejsce świeckie.
Natomiast latanie z gaśnicą i wpieprzanie sie ludziom w ich obrzędy uważam za przejaw braku opanowania, prostactwa i braku ogłądy.

Ad 1 dziękuję profesorze Miodek za poprawienie mojej literówki
Ad 2 to ty się chwaliłes braniem szczypawki , nie ja , Kraken to najnowsza nazwa choroby na ktorą sie szczypawkowałeś
Ad 3pan Braun się nie wpieprzał nikomu w "obrzędy " Pan Braun zareagował po prostu na to że sejm powinien być miejscem świeckim , a od odprawiania obrzedów są odpowiednie miejsca ,a nie jest tym miejscem sejm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
zawsze służę pomocą, tym bardziej że definicja literówki jest inna a to zwykły ortograficzny byk.
ad 2 to była moja uszczypliwość względem Ciebie, ale jak widać nie skumałeś
ad 3 znow się mylisz, gdyby walczył o świeckość sejmu najpierw zdjąłby krzyż że ściany, a tego nie zrobil,jemu chodziło o Zydów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
zawsze służę pomocą, tym bardziej że definicja literówki jest inna a to zwykły ortograficzny byk.
ad 2 to była moja uszczypliwość względem Ciebie, ale jak widać nie skumałeś
ad 3 znow się mylisz, gdyby walczył o świeckość sejmu najpierw zdjąłby krzyż że ściany, a tego nie zrobil,jemu chodziło o Zydów

Ad 2 skumalem , wiem doskonale że to była uszczypliwość (bo jakby nie była to nawet byś uwagi na to nie zwrócił)
Ad 3 Braun jest Katolikiem/Chrześcijaninem ,Polska jest Krajem Chrześcijańskim , więc to chyba zrozumiałe że w pierwszej kolejności chodziło mu o obcy religijnie obrządek , odprawiany w tak ważnym miejscu jak sejm polski
Btw mamy teraz Adwent , jakoś świec Adwentowych nikt jakos nie pali w sejmie


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-13 23:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
I znowu katolik chrześcijanin piszemy z małej litery tak samo kraj chrześcijański też z małej strasznie dużo tych literówek dzisiaj walisz. Musisz się też zdecydować czy walczy o świeckość sejmu Czy z innymi religiami w nim , bo to są jednak dwa różne stanowiska.Zdecyduj się w końcu które zajmujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Jutro w nocy bardzo ciekawa walka benawidez kontra demeterius andrade. Ostatni z nich walczył z naszym Sulęckim i pokazał Na czym polega różnica między boksem europejskim a amerykańskim Sulęcki nie miał kompletnie ale to kompletnie nic do powiedzenia ,szkoda.

Drogi strażniku ortografii nazwiska piszemy z dużej litery Benawidez , Demetrius Andrade więc patrz najpierw na swoją ortografię a potem wytykaj byki innym


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-13 23:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
ale mnie złapałeś...szach i mat!

ale, to jak z tym Braunem, wybrałeś już jego linie obrony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
ale mnie złapałeś...szach i mat!

ale, to jak z tym Braunem, wybrałeś już jego linie obrony?

Myślę że w pierwszej kolejności chodziło mu o obce obrzędy , które nie powinny być odprawiane w polskim sejmie
Btw flagi obcych państw także nie powinny tam wisieć


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-13 23:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Jak wszyscy się niedawno dowiedzieliśmy ten obrzęd w tym miejscu ma już swoją tradycję od iluś lat i jakoś do tej pory ani nikomu nie przeszkadzał ani nie przyczynił się do pozbawienia naszego państwa czy też samego Sejmu suwerenności, więc nie wiem gdzie Braun dopatrzył się zagrożenia akurat teraz. Czy tego Bane chcesz czy nie,Żydzi tu byli Od wieków i to w bardzo dużej ilości i są elementem naszej historii i kultury, jeśli ktoś podjął decyzję że mogą sobie te świece zapalić to myślę że nikomu z tego powodu Korona z głowy nie spadnie, chyba że właśnie wpadnie, ale gaśnica w rękę... Ale w tym wypadku Wolałbym na pomoc psychologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Jak wszyscy się niedawno dowiedzieliśmy ten obrzęd w tym miejscu ma już swoją tradycję od iluś lat i jakoś do tej pory ani nikomu nie przeszkadzał ani nie przyczynił się do pozbawienia naszego państwa czy też samego Sejmu suwerenności, więc nie wiem gdzie Braun dopatrzył się zagrożenia akurat teraz. Czy tego Bane chcesz czy nie,Żydzi tu byli Od wieków i to w bardzo dużej ilości i są elementem naszej historii i kultury, jeśli ktoś podjął decyzję że mogą sobie te świece zapalić to myślę że nikomu z tego powodu Korona z głowy nie spadnie, chyba że właśnie wpadnie, ale gaśnica w rękę... Ale w tym wypadku Wolałbym na pomoc psychologa

Ja nie mam nic do Żydów jako wyznania , zapewniam cię że Grzegorz Braun także
Masz tu np kanał Żyda który mowi całkiem ciekawie

?si=jyYj0VmqHz-mDQ6_


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
https://www.tiktok.com/@adarblumenstein/video/7312051119289552160
Masz tu jeszcze wypowiedź polskiego Żyda na temat pana Brauna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium