SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
zakochana to nie bo ja nie mieszam pracy i uczuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a no chyba że tak
prawdziwy zawodowiec widze

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
lampucery w USA za miesieczne dochody z only fans kupuja chaty wiec to nie sa zarty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no wiadomo że nie
ale żeby typ coś konkretnie
na onlyfans zarobił to wiesz w jaką nisze musi uderzyć ... wiem że masz cholernie silną psychikę ... ale czy aż tak silną ?!

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
no juz slyszalem od pewnych podejrzanychb ludzi ze jest duzy popyt na meskie onlyfansy ze strony tych cieplejszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
YebatzKimona
lampucery w USA za miesieczne dochody z only fans kupuja chaty wiec to nie sa zarty

Te wszystkie webcamy itp to jest byznes
Ja ta mlodą czasem przeglądam np
Duża dvpa ale ładna dla mnie
A kasę trzepie królewna
Btw nie wlazło zdj za pierwszym razem





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-03-27 22:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ale Zabstyl tam też powoli zaczyna być konkurencja. Wyhacz taką, która jest w miarę ładną i lubi ciałko pokazywać https://www.nytimes.com/2021/01/13/business/onlyfans-pandemic-users.html 

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Daj linka do tej z dużą dupom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Generalnie to laski pisdą zarabiają, a my musimy zap*****lać na ostro. Kuhwa... Największe spustoszenie w gospodarce robią cucki, które przynoszą w zębach im za nic to co my im płacimy za cięzką prace...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No zgadza się Pilek. Najgorsze to, że cuckoldstwo postępuje i podlizują się coraz bardziej babom.


Albo takie wiek emerytalny. Nie dość, że baby dłużej żyją, to jeszcze emeryturę mają wcześniej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium