SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie są ludziki. I ma razie nie zbieram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ja Defensora ostatnio na strychu znalazłem
Ja mówię "ludziki" od zawsze ,dlatego że słowo figurka kojarzy mi się z czymś nieruchomym a ludziki mają ruchome nogi i rece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Profesjonalna definicja ludzików i figurek xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
muszę jeszcze Optimusa poszukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O nieee coś mam nie tak z ręką :(
Prawie jej nie czuję i jest taka zimna :/


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-07-29 22:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To powiedz o tym lekarzowi/pielęgniarce i nie zwlekaj z tym, żeby nie było gorzej wysocki.

Ja to jednak chyba jestem bardziej introwertykiem. Lubię wyjść do ludzi i jak cały dzień siedzę w akademiku bez kontaktu to się źle czuję. Natomiast dzisiaj z tyloma różnymi osobami rozmawiałem i tylu ludzi od rana do wieczora poznałem, że jestem totalnie tym zmęczony i cieszę się, że w końcu sobie siedzę w hotelu.

Podziwiam ekstrawertyków, że potrafią tyle pyerdolić o niczym i ich to nie męczy. Ja po całym dniu gadania i poznawania jestem zmęczony na maksa.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-07-29 22:14:58

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sepko
Prosiakowski, a dużo tych kontuzji miałeś, że się teraz tak pilnujesz?

Pytam, bo do niedawna sam śmigałem na sw, siłce i pracy na berserker modzie, ale od dwóch miesięcy rehabilituję bark (ze średnim skutkiem), przez co coraz sensowniejsza w moich oczach staje się idea, że może warto trochę zwolnić


kilka miałem ... niby nic wielkiego ale zawsze coś naciągnę wygnę nadwyrężę i potem dupa zbita
trzeba się podleczyć i pauzować i tak jakoś za często ... teraz będzie inteligentnie i ostrożnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedziałem, pan doktór wezwał ortopede, bo to prawdopodobnie od kręgosłupa. Bo generalnie to mi przez problemy z oddychaniem weszły bardzo złe nawyki, bo ciągle się garbie plus przez brak sił jak już wstaje to się o coś opieram, inaczej się przewrócs przez co kręgosłup się wykrzywił. Od jutra robimy ćwiczenia na kręgosłup i masaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko pan doktór powiedział, że będę musiał pomyśleć o lasce albo balkoniku. Bo raz dziennie muszę się pionizować, żeby krążenie poruszyć. I tutaj robię to przy pomocy pielęgniarki, albo rehabilitanta, czyli w zasadzie to oni mnie trzymają a ja tylko wiszę bezwładnie, ale pionizacja jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w domu no to tata mnie pionizuje albo brat. Nie chcę, żeby mama to robiła bo ona i tak już jest zarobiona przeze mnie i nie będzie jeszcze mnie dźwigać. A jak taty w domu nie będzie, to balkonik będzie niezbędny. Tylko mi się to już kojarzy z taką totalną niesprawnością i...nie chcę. :(

Mam już taki i go nie lubię, bo jak już gdzieś z nim wyjdę to się ludzie gapią





Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-07-29 23:30:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium