SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja zawsze przeciwko ruskim będę, zwłaszcza jeśli zaczęli coś.

Przez jakiś czas sprawiali wrażenie jakby się robili normalni, ale ostatnie wydarzenia pokazuja mi że sowiety wciąż są takie same
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Marian.B.
bane158
Tygrysek





Uwielbiam takie zdjęcia tego zyeba.

Marian to jeszcze jedno


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Reem znowu stał się UBEREEMEM


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bane158
Grind Ja do nazistów mam mieszane odczucia , z jednej strony respekt (za tępienie wiadomo kogo) bo nie dali sobie wejść na głowę i nie nazwałbym ich jednak rasistami , a z drugiej strony jednak napadli na PL , dlatego mam mieszane bardzo odczucia co do nich , to co słyszałem od ludzi którzy przeżyli wojnę to Niemcy to była
Full kultura w porównaniu do ruskich/ukrów itp , ci potrafili wleźć na podwórko/posesję zabić kurę np i wypyerdalac ja razem z piórami bo byli głodni


W moich okolicach każdy starzec mówi że 10 Niemców lepsi nic jeden ruski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wiadomo

Ja tutaj się oficjalnie nie będę szczegółowo wypowiadał, bo to w Polsce karalne (co za beka) , ale w internecie można znaleźć książki i inne dokumenty oraz opracowania naukowe na temat agendy i faktycznej działaności Niemiec, zanim zabronione zostało w Pl i wielu innych krajach kwestionowanie oficjalnie przyjętej retoryki
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tak czy inaczej Niemiec to Lacha wróg ... taka zależność dziejowa ...

moja babka z niemieckiego pociągu skakała jak szedł już do Raichu i u Niemca pracowała
i nigdy ale to nigdy nie powiedziała że Moskal lepszy a ich też przyszło doświadczyć po "wygranej" wojnie
na Niemkę poszła na skargę ! wyobrażacie sobie ?! na skargę bo traktowała i się wyraziła !
to teraz analogiczna sytuacja z Moskalami ... Jezu słodki ... nie do pomyślenia nawet

jednak dalej porównujemy jak niewolnicy któren pan lepszy któren więcej da a mniej przypieprzy

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No u mnie ceniono Franciszka Józefa w zaborze austriackim i uważano go za spoko postać, bo w sumie Austriacy dali sporo swobody, znieśli pańszczyznę. Polacy słabo rządzili. Szlachta z powstania krakowskiego też obiecywała zniesienie pańszczyzny, a nawet jej się nie chciało poinformować chłopów (jedynie kilku się zaangażowało, reszta miała w czterech literach), że jak będą walczyli po ich stronie to zostanie zniesiona.

Dzisiaj inflacja 11%. Podniesienie stóp nic nie da, jeśli dalej będziemy mieli takie rozdawnictwo.

Ja wam powiem, że mi się w historii Polski najbardziej podoba Polska Piastów, gdzie król miał silną władzę, a potem gdy szlachta miała coraz więcej do powiedzenia to coraz gorzej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Niemiec wrogiem Polaka jest tylko na życzenie Polaka historycznie patrząc, więc ja się pod to nie podpinam

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A skoro Polacy uważają że każdy wróg, bo Niemiec z jednej a Ruski i Ukrainiec z drugiej to tylko dowodzi jaki głupi to kraj, i jak sobie w dużej mierze zasrau z każdym możliwym sąsiadem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Okazja dobra więc macie

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium